برپایی نماز جماعت اعتراضی مقابل کاخ سفید
در مخافت با اقدام ترامپ صوورت گرفت؛
برپایی نماز جماعت اعتراضی مقابل کاخ سفید
صدها مسلمان در اعتراض به تصمیم دونالد ترامپ برای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، نماز جمعه را مقابل کاخ سفید برگزار کردند.
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۹
کد مطلب: 6243
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری World News؛ دیروز (۱۷ آذر ماه) نمازگزاران به دعوت سازمان‌های اسلامی در این تظاهرات شرکت کرده و با پهن کردن جانمازهای خود در پارک مقابل مقر ریاست‌جمهوری آمریکا، نماز جماعت اقامه کردند.
معترضان با استفاده از چفیه‌ یا رنگ‌های پرچم فلسطین، حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کرده و پلاکاردهایی در دست داشتند که اشغالگری اسرائیل در سرزمین‌های فلسطینی را محکوم می‌کرد.
نهاد عوض، مدیر اجرایی شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، بزرگترین سازمان حامی حقوق مسلمانان آمریکا، در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه گفت: ترامپ مالکیت یک تکه از خاک قدس یا فلسطین را ندارد. او فقط می‌تواند در صورت تمایل از مایملک خودش به اسرائیلی‌ها فضل و بخشش کند.
نهاد عوض همچنین تأکید کرد: اقدامات ترامپ در حال قدرت دادن به افراط‌گری مسیحی در آمریکا است. دیگر شهرهای آمریکا از جمله نیویورک و شیکاگو نیز دیروز شاهد اعتراض مخالفان ادامه اشغالگری صهیونیست‌ها در فلسطین بودند.
Share/Save/Bookmark