اپلیکیشن مخصوص مسلمانان برای گزارش جرائم ناشی از تنفر
اپلیکیشن مخصوص مسلمانان برای گزارش جرائم ناشی از تنفر
شورای روابط اسلامی-آمریکایی ،اپلیکیشنی برای ارائه گزارش جرائم ناشی از تنفر مخصوص مسلمانان راه اندازی کرد.
شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: 5749
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از رویترز،شورای روابط اسلامی-آمریکایی یک اپلیکیشن تلفن همراه راه اندازی کرد که به قربانیان جرائم ناشی از تنفر این اجازه را می دهد تا گزارش های خود را در این زمینه ارائه دهند.
این اقدام با این هدف انجام شد تا حسابرسی دقیقی در خصوص جرائم ناشی از تنفر در آمریکا وجود داشته باشد.
شورای روابط اسلامی-آمریکایی یک ماه پس از ارائه گزارش افزایش ۴۴ درصدی در تعداد جرائم ناشی از تنفر علیه مسلمانان در یک سال گذشته،اپلیکیشن Making Democracy Workرا راه اندازی کرد.
این گروه مدافعان حقوق مسلمانان در آمریکا با نگرانی از اینکه ۲۶۰ مورد جرائم ناشی از تنفر در سال گذشته تنها قسمتی از کل اقدامات اسلام هراسانه است،این اپلیکیشن را برای امکان ارائه گزارش های بیشتر در این زمینه منتشر کرد.
«کوری سیلور» که مسئول تلاش های ضد اسلام هراسی شورای روابط اسلامی-آمریکایی است در این باره گفت:در لحظات آسیب و لطمه های روحی به آنلاین شدن و وارد کردن چیزی فکر نمی کنید اما تلفن همراه همیشه در دست شماست و می توانید در همان لحظه گزارش خود را ارائه دهید.
این اپلیکیشن به کاربر اجازه می دهد تا فرمی را برای گزارش کردن اتفاقی که به وجود آمده پر کند و پرسنل شورای روابط اسلامی-امریکایی درباره حادثه ای که رخ داده تحقیق می کنند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان