حمایت اهالی "تگزاس" از اسلام و مسلمانان + تصاویر
حمایت اهالی "تگزاس" از اسلام و مسلمانان + تصاویر
دهها تن از اهالی "تگزاس" در مقابل "مرکز اسلامی الدعوة" شهر "هوستون" گرد هم جمع شدند تا حمایت خود را از اسلام و مسلمانان اعلام کنند و به مقابله با تظاهرات ضد اسلامی که همزمان با تجمع آنان برگزار شده بود، بپردازند.
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب: 4615
به گزارش «آرماگدون» ، جمعی از مردم ایالت "تگزاس" آمریکا در مقابل "مرکز اسلامی الدعوة" شهر "هوستون" درو هم جمع شدند و به حمایت از اسلام و مسلمانان جامعه آمریکا پرداختند.
یکی از تظاهر کنندگان که دانشجوی دکترا در رشته دین شناسی در دانشگاه "رایس" است، در گفتگو با یکی از رسانه های محلی گفت: ما و دوستانمان در اینجا جمع شده ایم تا بگوییم که زندگی مسلمانان دارای اهمیت است و ما همسایگان و دوستان مسلمان خود را دوست می داریم.
«راشل اشنایدر» در ادامه با تاکید بر اهمیت وجود ارتباط بین مسلمانان و دیگر شهروندان آمریکایی گفت: اینکه مسلمانان بدانند که طیف زیادی از مردم خواستار حضور آنان در جامعه هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است.
یکی دیگر از اهداف این تجمع و تظاهرات، مقابله با تظاهرات گروهی بود که خود را "قلب تگزاس" خوانده و به گمان خود به مقابله با پدیده "اسلامی کردن" این ایالت پرداخته بودند.
این تظاهرات همزمان با حضور طرفداران اسلام و مسلمانان در مقابل مرکز اسلامی الدعوة و با حضور کمتر از ۱۰ نفر برگزار شد و برخی از شرکت کنندگان در این تجمع نژادپرستانه، به صورت مسلح حاضر شدند.
پلیس با حضور در مقابل این مرکز اسلامی، دو گروه تظاهر کننده را به دو سمت مختلف خیابان راهنمایی کرد.
این تظاهرات بدون هیچ درگیری و خشونتی به پایان رسید ولی انچه مورد توجه رسانه ها قرار گرفت، تعداد اندک تظاهر کنندگان علیه اسلام و مسلمانان و جمعیت چند برابری تظاهرکنندگان طرفدار اسلام بود.
تظاهرات طرفداران اسلام و مسلمانان با جمعیتی حدود ۵۰ نفر برگزار شد، این در حالی بود که جمعیت تظاهرکنندگان مخالف، کمتر از ۱۰ نفر عنوان شد.
پیش از این نیز چندین تلاش برای راه اندازی تظاهرات ضد اسلامی در آمریکا صورت گرفته است که هربار، در صورت برگزاری، جمعیت بسیار اندکی در آن حاضر شدند.

راهپیمایان طرفدار اسلام

راهپیمایان طرفدار اسلام

راهپیمایان طرفدار اسلام

راهپیمایان طرفدار اسلام

راهپیمایان طرفدار اسلام

جمعیت کم راهپیمانان ضد اسلام

جمعیت کم راهپیمانان ضد اسلام
جمعیت کم راهپیمانان ضد اسلامجمعیت کم راهپیمانان ضد اسلامجمعیت کم راهپیمانان ضد اسلام
Share/Save/Bookmark
مرجع : ابنا