فراخوان مسیحیان برای حمله به مسلمانان
فراخوان مسیحیان برای حمله به مسلمانان
مسیحیان افراطی عضو گروه «Anti Balles AK» با انتشار فراخوانی عمومی از شهروندان خواستند تا امشب، یازدهم اسفندماه، به محله مسلمان‌نشین بانگوئی، پایتخت آفریقای مرکزی، حمله کنند.
يکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب: 2438
به گزارش «آرماگدون» ،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «alwihdainfo»، شهروندان مسلمان به رسانه‌ها خبر دادند که گروه افراطی «Anti Balles AK» با انتشار فراخوانی در شهر بانگوئی، از حامیان خود خواسته است تا امشب ضمن حمله به محله مسلمان‌نشین این شهر، همه شهروندان مسلمان را قتل‌عام کنند.
یکی از شهروندان مسلمان در این‌باره گفت: سه روز پیش نیز گروهی از افراطی‌های مسیحی به مسلمانان حمله کردند که متاسفانه چند نفر به قتل رسیدند ولی ما حتی نمی‌توانیم آنان را به خارج از محله منتقل و دفن کنیم برای همین کشته‌شدگان زیادی در مسجد محله نگهداری می‌شوند.
«محمد بانق بوسین»، کارشناس مسائل سیاسی در آفریقای مرکزی معتقد است که حضور نیروهای فرانسه در بانگوئی به تشدید تنش‌ها منجر شده است چراکه درگیری بین برخی گروه‌های افراطی اکنون با بی‌اعتنایی نظامیان فرانسوی ابعاد تازه‌تری به خود گرفته است و مسلمانانی که به نظامیان فرانسوی اعتماد می‌کنند و به بیرون از محله مسلمان‌نشین می‌روند با حملات وحشیانه‌تری مواجه می‌شوند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا