جلوگیری از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی
جلوگیری از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی
نزدیک به دو هزار شهرک نشین افراطی یهودی تحت تدابیر شدید امنیتی نظامیان صهیونیستی و به بهانه انجام مراسم دعایی تلمودی وارد مقبره حضرت یوسف (ع) در شهر نابلس شدند.
پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب: 5778
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از شفقنا، خبرگزاری فلسطین الیوم گزارش داد: سایت عبری زبان شهرک نشینان ۷ در این باره نوشت: درگیری های شدیدی بین نظامیان صهیونیستی و جوانان فلسطینی در هنگام ورود صهیونیست‌ها به شهر نابلس رخ داد.
براساس این گزارش، جوانان فلسطینی در تلاش بودند تا با پرتاب سنگ و بطری به طرف خودروهای صهیونیستی از ورود صهیونیست ها به مقبره حضرت یوسف(ع) جلوگیری کنند.
صهیونیست ها به بهانه انجام مراسم تلمودی هر هفته به مقبره حضرت یوسف(ع) می روند. آنها ادعا می کنند که این حق یهودیان است. این در حالی است که روایات تاریخی بر ادعاهای آنها مهر رد می زند.
ورود صهیونیست ها به مقبره حضرت یوسف(ع) همزمان با یورش صهیونیست ها به کرانه باختری و بازداشت دست کم ۶ فلسطینی صورت گرفت.
جلوگیری از ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجدالاقصی
پایگاه خبری العهد نیوز نوشت: پلیس رژیم صهیونیستی روز پنج شنبه درهای مسجدالاقصی را بست و از ورود نمازگزاران به این مسجد جلوگیری کرد.
براساس این گزارش، بستن درهای مسجدالاقصی به منظور تسهیل ورود فرمانده پلیس این رژِیم به همراه گروهی از افسران صهیونیستی و شهرک نشینان به این مسجد مقدس صورت گرفته است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا