نخستین جشنواره بین المللی جایزه بزرگ "مرگ بر آمریکا" برگزار می گردد
داخلی صفحه آخر خبر
نخستین جشنواره بین المللی جایزه بزرگ "مرگ بر آمریکا" برگزار می گردد
دبیرخانه دائمی در اولین گام از برگزاری جشنواره جایزه بزرگ بین المللی "مرگ بر آمریکا"، فراخوان جایزه بزرگ را در ۲ بخش اصلی: عکس، پوستر، کاریکاتور و بخش جانبی: مستند، کلیپ، سرود، مقاله، وبلاگ اعلام کرد.
يکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب: 1953
به گزارش «آرماگدون» ، دبیرخانه دائمی جشنواره طی نشستی با اعلام این خبر در اولین دوره برگزاری جشنواره جایزه بزرگ بین المللی "مرگ بر آمریکا"، با توجه به حساسیت موضوع استکبار ستیزی و استفاده دشمنان از ابزارهای فضای مجازی و سایبر در نظر دارد جشنواره ای را در قالب «جایزه بزرگ بین المللی مرگ بر آمریکا» در ۲ بخش«اصلی» و « جانبی» با محوریت « استکبار ستیزی» شیطان بزرگ آمریکا برگزار نماید.
بر اساس این گزارش؛ جایزه بزرگ بین المللی مرگ بر آمریکا در بخش اصلی: عکس، پوستر، کاریکاتور و در بخش جانبی: مستند، کلیپ، سرود، مقاله، وبلاگ برگزار می گردد.
خاطرنشان می کند که شرکت کنندگان بخش های مختلف این جشنواره می توانند موضوعاتی همچون جلوه های اخلاقی، رفتاری و اجتماعی مردم دنیا از شعار مرگ بر آمریکا و تأثیر آن را بر زندگی امروزه مردم سرتاسر جهان به تصویر درآورند.
علاقمندان به شرکت در این جشنواره جایزه بزرگ می‌توانند آثار خود را در بخش‌های یادشده، در موضوعاتی همچون "چرا مرگ بر آمریکا؟"، "چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟"، "آمریکا و عهدشکنی"، "آمریکا و خودبرتربینی"، "آمریکا و حقوق بشر"، "آمریکا و ظلم"، "آمریکا و اسلام‌هراسی"، "آمریکا و ایران‌هراسی"، "آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی"، "آمریکا و استعمار فرانو"، "دموکراسی دروغین در آمریکا"، "آمریکا و دیکتاتوری" و "آمریکا و جنبش ۹۹%" به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
سایت رسمی دبیرخانه دائمی این جشنواره، به‌نشانی www.dw-usa.com در دسترس است.
آثار محدودیت زمانی تولید ندارند و کلیه آثاری که تا پایان مهلت اعلام شده ارسال شود در مسابقه شرکت داده خواهند شد.
آثار گرافیکی، عکاسی و کاریکاتور می‌بایست با فرمت JPG و در ابعاد A۳ ارسال گردد و حداکثر ۵ مگابایت باشند و مقالات و وبلاگ‌ها جهت شرکت در مسابقه می‌بایست لینک محتوای خود را ارسال کنند.
در بخش مستند و کلیپ نیز می‌بایست کلیه آثار با فرمت FLV و حداکثر حجم ۱۰ مگابایت باشند.
مهلت ارسال آثار تا ۱ آذر ماه ۱۳۹۲ است و ۱۶ آذرماه اعلام نتایج خواهد بود.
کلیه آثار ارسالی به مسابقه به‌صورت کتاب، نمایشگاه، و... استفاده خواهد شد و در اختیار برگزار کنندگان خواهد بود.
در بخش اصلی جوایز نفرات اول در هر بخش ۱۰۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۵۰ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۲۰ میلیون ریال است.
در بخش جانبی نیز جوایز نفرات اول در هر بخش ۳۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۱۵ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۷ میلیون ریال است.
داوران بخش اصلی این جایزه بزرگ در بخش عکس محمود عبدالحسینی، در بخش پوستر محمدحسین نیرومند و در بخش کاریکاتور استاد مازیار بیژنی هستند.
این جشنواره به‌همت حزب‌الله سایبر، خبرگزاری تسنیم، شبکه نصر‌ تی‌وی، سازمان هنری رسانه‌ای اوج، سازمان بشارت، سازمان فضای مجازی سراج و سازمان بسیج شهرداری تهران برگزار می‌شود.
Share/Save/Bookmark