چگونگی سازماندهی و پیوند سازمان‌های صهیونیستی یهودی جهان
۱
چگونگی سازماندهی و پیوند سازمان‌های صهیونیستی یهودی جهان
كتاب 'چگونگي سازماندهي و پيوند سازمانهاي صهيونيستي يهودي جهان' به همت موسسه تحقيقات و پژوهشهاي سياسي - علمي ندا از سوي انتشارات 'نداء زيتون' منتشر شد.
شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۳۸
کد مطلب: 31
بين ۱۳ تا ۱۵ ميليون يهودي در جهان زندگي مي كنند كه كمتر از شش ميليون نفر آنها در سرزمينهاي اشغالي ساكنند و بقيه در نقط مختلف دنيا از جمله ‌آمريكا و اروپا پراكنده هستند.
گروههاي صهيونيستي در يك شبكه به هم پيوسته از سازمانها در دنيا فعاليت مي كنند و با توجه به حضور بيش از پنج ملييون يهودي در آمريكا، اين كشور بيشترين تعداد سازمانهاي يهودي را داراست.
موسسه تحقيقات و پژوهشهاي سياسي - علمي ندا در يك پژوهش دقيق و مستند روابط بخشي از اين سازمانها را مورد تحقيق و بررسي قرار داده و به نتايجي مستند دست يافته است.
از آنجا كه صهيونيسم بين الملل در كشورهاي مختلف به توطئه چيني عليه انقلاب اسلامي مشغول است، آگاهي از ساز و كار و چگونگي پيوند سازمانهاي صهيونيستي با يكديگر مي تواند يك گام مهم در راستاي دشمن انقلاب اسلامي باشد.
كتاب 'چگونگي سازماندهي و پيوند سازمانهاي صهيونيستي يهودي جهان' در پنج فصل با عناوين كليات، مباني تئوريك سازماندهي در تشكلهاي صهيونيستي يهودي، سازمان جهاني صهيونيست و سازماندهي تشكلهاي صهيونيستي يهودي، سازماندهي تشكلهاي صهيونيستي يهودي، سازماندهي تشكلهاي صهيونيستي يهودي در آمريكا به رشته تحرير در آمده است .
در مقدمه اين كتاب آمده است: اين نوشتار تنها مهمترين سازمانهاي صهيونيستي يهودي را كه بويژه مركز فعاليت آنها در آمريكاست، مورد بررسي قرار داده و ارتباط آنها با ديگر سازمانهاي صهيونيستي يهودي، مسيحي، فراماسونري و ... را به مداقه و بحث و بررسي نگذاشته است .
با توجه به گستردگي سازمانهاي صهيونيستي، اميد است انجام پژوهشهاي بيشتري ماهيت شبكه سازمانهاي صهيونيستي را در دنيا مشخص سازد.
اين كتاب در ۱۲۰ صفحه به همراه نمودار جامع، در شمارگان ۲ هزار نسخه و به قيمت يك هزار و ۴۰۰ تومان به همت موسسه تحقيقات و پژوهشهاي سياسي - علمي ندا از سوي انتشارات نداء زيتون در تابستان ۸۹ منتشر و روانه بازار نشر شده است .
Share/Save/Bookmark


ikjnb
۱۳۹۱-۰۴-۰۹ ۱۵:۲۱:۴۵
ojjhh