رضا معممی مقدم مدیر کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی
رضا معممی مقدم مدیر کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی
 
داخلی صفحه آخر خبر
معممی مقدم :
علت ایجاد سازمان تبلیغات اسلامی مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ بوده است
مدیر کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در سومین هم اندیشی و نمایشگاه تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: علت حدوث سازمان تبلیغات اسلامی، مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ بوده است.
شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب: 2652
به گزارش «آرماگدون» ، رضا معممی مقدم مدیر کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در سومین هم اندیشی و نمایشگاه تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی یک شعار نیست بلکه یک راهبرد است، افزود: اگر نبود خط تسبیح اطلاعت از ولی فقیه ما اینجا نبودیم.
وی ادامه داد: در این هم اندیشی، مسؤولان تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب در ۴ کارگروه رسانه و فناوری، قرآن و سبک زندگی، اولویتهای فرهنگی سال ۹۳ و تهیه و توزیع محصولات فرهنگی شرکت می‌کنند.
معممی مقدم با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب، یادآور شد: تلاش شده است مدیرانی که کارهای شما را ندیده اند در نمایشگاه حضور یافته و کارها و پویشهای شما را از نزدیک مشاهده کنند.
مدیرعامل مرکز توسعه فعالیتهای فرهنگی و دینی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: طبق پایش انجام شده ما در سراسر کشور با ۹۱ هزار هیئت مذهبی، ۸۱ هزار مداح، ۴ هزار انجمن اسلامی، ۴ هزار کانون فرهنگی و تبلیغی، ۸ هزار تشکل محوری، ۴۰ شورای هیئات مذهبی شهرستانی و ۴۲۰ کانون مداحان سر و کار داریم و در صدد فراهم کردن ملزومات سخت افزاری و نرم افزاری برای آنها هستیم.
در سومین هم اندیشی و نمایشگاه تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در روزهای ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) برگزار می‌شود، مسئولان تشکلهای فرهنگی و مسئولان ارشد فرهنگی کشور در این حوزه به بحث و بررسی پیرامون مسائلی همچون تولید و توزیع محصولات فرهنگی، تولید محتوای مناسب در فضای سایبری و مجازی،اقتصاد فرهنگ و رصد موضوعات و اولویت‌های فرهنگی می‌پردازند.
Share/Save/Bookmark