حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
داعش و درهای گشوده شده جهاد برای ما!
هجوم مغول‌وار لشکر وحشت سلفی، داعش، به سرزمین «عراق» پس از «سوریه»، به ناگهان زنگ خطر را برای ساکنان شرق اسلامی به صدا در آورد. پیشروی عجیب و غریب در جغرافیای بزرگی از دو سرزمین سوریه و عراق، کشتار بی‌رحمانه و مثال زدنی بی‌گناهان شیعه، مثله کردن اجساد، ذبح بی‌گناهان و شعار دولت اسلامی عراق و شام و بالأخره ...
آیا رسانه های انگلیسی اسلام هراسی را تبلیغ می کنند؟
مسلمانان بریتانیا در اقلیت هستند اما همیشه و در همه جا صحبت آنان وجود دارد.
شیعه‌ستیزی در مالزی به دور از منطق و اخلاق!
اگرچه در نگاه اول مالزی کشوری اهل تسامح و تساهل دینی و مذهبی به نظر می‌رسد، اما واقعیت آن است که در این کشور جنوب شرق آسیا، حداقل درباره اقلیت شیعه، این مسئله واقعیت ندارد.
سکوت جهان اسلام در قبال «بوکوحرام» علامت رضا نیست
کشورهای غربی به‌ویژه فرانسه و انگلستان برای کمک به نجات بیش از دویست دختر ربوده‌شده توسط گروه بوکوحرام، کارشناسانی به نیجریه اعزام کرده‌اند ولی رسانه‌های جهان اسلام در سکوتی معنادار فرو رفته‌اند و هیچ واکنش قابل قبولی نسبت به این حادثه نشان نمی‌دهند.
به بهانه سکوت مجامع جهانی در قبال نسل‌کشی مسلمانان درجمهوری آفریقای مرکزی
این روزها که وقایع اکراین کانون اصلی توجهات بین‌المللی است و دوربین‌های شبکه‌های خبری در حال ثبت و ضبط قدرت‌نمایی شرق و غرب درجزیره‌ی کریمه است در گوشه‌ای دیگر از جهان وقایع هولناکی در حال رقم خوردن است. جمهوری آفریقای مرکزی این روزها شاهد قتل عام مسلمانان و تخریب منازل ایشان توسط گروههای افراطی مسیحی ...
جنون مسلمان ستيزي دولتمردان آمريكائي
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۲
دادگاهي در ايالت نيوجرسي آمريكا با صدور حكمي اعلام كرد براساس قوانين اين كشور، زير نظر گرفتن رفتار مسلمانان با وسائل و ادوات نامحسوس مجاز است و بدين ترتيب، رأي به قانوني شدن جاسوسي از مسلمانان آمريكا داد.
تکرار قصه دردآور نسل‌کشی مسلمانان، این بار در آفریقای مرکزی
اگرچه درگیری‌های آفریقای مرکزی به بهانه ریاست جمهوری یک فرد مسلمان شروع شد، ولی استعفای وی نیز نتوانسته جلوی کشتار مسلمانان را بگیرد. در واقع در آفریقای مرکزی عملا نسل کشی علیه مسلمانان در جریان است.
جدال 25 ساله سلمان رشدی مرتد با كابوس مرگ
اختاپوس رسانه‌ای غرب تاكنون بارها اعلام كرده است كه حكم اعدام این نویسنده از طرف ایران پس گرفته شده است كه هر بار با واكنش سریع رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، این مسئله تكذیب و اعلام شد كه حكم یك مرجع قابل نقض نمی‌باشد و حتی پس از فوت او نیز بر همه مسلمانان لازم‌الاجراست.
اسلام سیاسی، از جماعت اسلامی تا اخوان المسلمین
اگر مولانا مودودی – یکی از سه نفری که به اسلام سیاسی مدرن حیات بخشیدند- اکنون زنده بود و می توانست در گستره جهان اسلام سفر کند، با شگفتی های خوشایند و ناخوشایند زیادی روبرو می شد.
دولت مالزی و طرح شیعه‌هراسی در شرق آسیا
تصمیم مقامات دولتی مالزی بر ایجاد پلیس مقابله با شیعیان در این كشور، اظهارات ضدشیعی مقامات بلندپایه و رونمایی از كتاب ضدشیعه توسط وزیر امور اسلامی مالزی و توزیع آن در مساجد این كشور، چه مفهومی جز ایجاد شرایط ظالمانه در حق شیعیان مالزی به همراه دارد؟
*حامد حجتی ، فعال فرهنگی رسانه ای و از اعضای تیم تعویض ضریح مطهر امام حسین(ع)
اربعین اوج رفتن است، قله رسیدن است. آنهایی که اربعین کربلا نرفته‌اند که خدا به داد دل‌شان برسد. آنهایی هم که امسال می‌خواهند بروند باز خدا به داد دل‌شان برسد؛ اما امان از آنهایی که اربعین َکربلا را دیده‌اند، رفته‌اند، رسیده‌اند و امسال...
چرا باید به زیارت اربعین رفت؟
۳۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۳
خلا وجود اجتماعی عظیم و بین المللی در میان شیعیان را حضور میلیونی در ایام اربعین پر می‌کند. کربلا می تواند«نماد» تبلور وحدت وبیعت با امام باشد که «نمود»ی جهانی خواهد داشت.شروع جاذبه مغناطیس حسینی در روز اربعین است، این همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن‌های متمادی در دل من و شما هست.
بررسی نقش عربستان در کشتار شیعیان خاورمیانه توسط ایندیپندنت
پاتریک کاکبرن در نوشتاری برای روزنامه انگلیسی ایندیپندنت به نقش پول های عربستان سعودی در کشتار شیعیان منطقه خاورمیانه پرداخته و این نقش را رسوا خوانده است .
آنچه غرب مطالبه می‌کند
۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۵
در مولفه رفتاری غرب چنان طراحی شده که اسلام همچنان نماد ناامنی و جنایت در جهان معرفی گردد تا غرب اسلام ستیزی خود در سراسر جهان را اجرایی سازد.
پاسخ سوریه به حمله احتمالی چگونه خواهد بود؟
همزمان با تشدید جنگ روانی غرب علیه سوریه و "نزدیک" نامیدن زمان حمله به خاک این کشور، کارشناسان و تحلیلگران نظامی، سناریوهای احتمالی در خصوص پاسخ سوریه به حمله نظامی آمریکا را مورد بررسی قرار می دهند.
تروریسم سازمان یافته علیه جهان اسلام
۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۸
ملت‌های مسلمان در سال‌های اخیر از تبعیض‌ها و بی عدالتی‌ها علیه مسلمانان در کشورهای غربی به صراحت بیزاری می‌جویند و باعث شده‌اند که غربی‌ها عصبی شوند و از اینکه عملکردهای دوگانه آنان بر ملا شده ناراحت باشند.
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در جدیدترین اثر خود "ارمغان مشهد" به همین مناسبت، نوشتار زیر را با بیان سوابقی از توطئه‌های استعمار علیه حجاب و وظیفه بانوان مسلمان درباره حجاب با قلمی شیوا نگاشته‌است.
مروه شربینی ، شهیده حجاب
در غرب کسی برای زن بخاطر زن بودن و انسان بودنش احترام قائل نیست بلکه بعنوان یک کالای لوکس است که محترم شمرده می شود و زنانی می توانند دم از حقوق زنان بزنند که بخواهند همچون مردان باشند.
داستان بوستون!
۳۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۵
انفجار بمب در ماراتن بوستون و بازتاب گسترده آن در رسانه های گروهی جهان ونیز اقدامات پلیس آمریکا در جستجوی خانه به خانه و سرانجام قتل یکی از مظنونان حادثه ودستگیری مظنون دوم یکی ار جنجالی ترین مباحث این روزهای محافل سیاسی جهان بشمار می آید .
حجت الاسلام شهاب مرادی
۱۹ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۴
تابلوها دو دسته بودند: مذهبی و غیر مذهبی؛ غیرمذهبی ها اغلب تصاویر طبیعت و حیات وحش و چهره و ... شکل می داد -که از نقد آنها می گذرم- و تابلوهای مذهبی هم منحصر بود در انواع گوناگون و پرتیراژ «و ان یکاد» و در مواردی چهار قل و دو قل! و آیة الکرسی، البته همه در حاشیه آیه ی شریفه ی وان یکاد و تعدادی هم تصویر ...