با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
۱۲۳۴
آنچه غرب مطالبه می‌کند
۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۵
در مولفه رفتاری غرب چنان طراحی شده که اسلام همچنان نماد ناامنی و جنایت در جهان معرفی گردد تا غرب اسلام ستیزی خود در سراسر جهان را اجرایی سازد.
پاسخ سوریه به حمله احتمالی چگونه خواهد بود؟
همزمان با تشدید جنگ روانی غرب علیه سوریه و "نزدیک" نامیدن زمان حمله به خاک این کشور، کارشناسان و تحلیلگران نظامی، سناریوهای احتمالی در خصوص پاسخ سوریه به حمله نظامی آمریکا را مورد بررسی قرار می دهند.
تروریسم سازمان یافته علیه جهان اسلام
۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۳۸
ملت‌های مسلمان در سال‌های اخیر از تبعیض‌ها و بی عدالتی‌ها علیه مسلمانان در کشورهای غربی به صراحت بیزاری می‌جویند و باعث شده‌اند که غربی‌ها عصبی شوند و از اینکه عملکردهای دوگانه آنان بر ملا شده ناراحت باشند.
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در جدیدترین اثر خود "ارمغان مشهد" به همین مناسبت، نوشتار زیر را با بیان سوابقی از توطئه‌های استعمار علیه حجاب و وظیفه بانوان مسلمان درباره حجاب با قلمی شیوا نگاشته‌است.
مروه شربینی ، شهیده حجاب
در غرب کسی برای زن بخاطر زن بودن و انسان بودنش احترام قائل نیست بلکه بعنوان یک کالای لوکس است که محترم شمرده می شود و زنانی می توانند دم از حقوق زنان بزنند که بخواهند همچون مردان باشند.
داستان بوستون!
۳۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۵
انفجار بمب در ماراتن بوستون و بازتاب گسترده آن در رسانه های گروهی جهان ونیز اقدامات پلیس آمریکا در جستجوی خانه به خانه و سرانجام قتل یکی از مظنونان حادثه ودستگیری مظنون دوم یکی ار جنجالی ترین مباحث این روزهای محافل سیاسی جهان بشمار می آید .
حجت الاسلام شهاب مرادی
۱۹ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۴
تابلوها دو دسته بودند: مذهبی و غیر مذهبی؛ غیرمذهبی ها اغلب تصاویر طبیعت و حیات وحش و چهره و ... شکل می داد -که از نقد آنها می گذرم- و تابلوهای مذهبی هم منحصر بود در انواع گوناگون و پرتیراژ «و ان یکاد» و در مواردی چهار قل و دو قل! و آیة الکرسی، البته همه در حاشیه آیه ی شریفه ی وان یکاد و تعدادی هم تصویر ...
مرده بودم، زنده‌ام کردی ...
۷ دی ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۴۹
زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد. سر و وضعش‌‌ همان طور بود که رهبر انقلاب در سفر خراسان شمالی اشاره فرمودند، حالا داشت ...
کشتار مسلمانان در میانمار دردی بزرگ برای جهان اسلام
کشتار مسلمانان در میانمار در حالی رخ داده است که رسانه های غربی عملا سکوت اختیار کرده اند که این امرسیاستهای دو گانه دولتمردان غربی را در قبال حقوق بشر به ویژه حقوق بشر در قبال مسلمانان نشان می دهد.
آزادي و دموکراسي به روایت غرب
۱۲ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۲
مروه الشربيني در دادگاهي در شهر درسدن در مقابل چشمان همسر و پسر سه ساله اش با 81 ضربه چاقوي يک نژادپرست آلماني روس تبار به قتل رسيد.
تفاوت های بنیادین ...
۹ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۱۶
اسراییل با داشتن حدود 200 کلاهک هسته ای و تسلیحات اتمی خطری همیشگی برای منطقه می باشد اما هیچ گاه از سوی سازمان ملل مورد بازخواست قرار نگرفته است و در مقابل ملت ایران که تصمیم گرفته است درقالب سازمان های بین المللی و پادمانهای جهانی برنامه های هسته ای خودرا پیش ببرد محکوم به تعلیق است.
فتوای آرامش بخش....
۴ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۵۳
صراحت رهبر انقلاب مبنی بر حرام بودن ساخت و استفاده از سلاح هسته ای نشانه صداقت هسته ای ایران و نیز بیانگر نگاه صلح طلبانه نظام جمهوری اسلامی ایران است که برگرفته از فقه پویای شیعه است.
اسلام و کینه های نظام سلطه
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۵
درواقع وقوع اتفاقاتی چون بمب گذاری در حرم عسگرین در شهر سامرا و یا قرآن سوزی توسط کشیش امریکایی و به تازه گی اهانت شاهین نجفی به ساحت قدسی امام هادی علیه السلام همگی بیانگر این مسئله است تا میزان حساسیت دنیای اسلام را نسبت به اعتقادات مذهبی آنها محک بزنند ، خصوصا حال که سونامی بیداری اسلامی در خاورمیانه ...
پشت پرده توهين به امام علي النقي ارواحنا فداه
خود اين خواننده ارزش پرداختن ندارد اما جالب این است كه ببينيم چرا بي بي سي فارسی سراسيمه وارد ماجرا شد و تلاش كرد او را از ننگ اهانت به ائمه اطهار تبرئه کند؟
به مناسبت سالگرد "فتنه"!
۸ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۴۲
فیلم ضد اسلامی"فتنه"ساخته گیرت ویلدرز ، نماینده اسلام ستیز پارلمان هلند در روز در ۲۷ مارس ۲۰۰۸ (۸ فروردین۱۳۸۷) در سایت «لایولیکliveleak» منتشر شد. این فیلم که بر مبنای نفرت از اسلام ساخته شده بود به عنوان یک فیلم ضد اسلامی جنجال بسیار زیادی به پا کرد. در این یادداشت سعی شده تا به صورت اجمالی به زوایای ...
توهین به مقدسات، سیاست دوسر باخت
۸ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۳۶
جریان قرآن سوزی، در موقعیت حساس کنونی که بازگشت قریب الوقوع نیروهای خارجی از افغانستان قرار است در آینده نزدیک رخ دهد، برای آمریکا و نیروهای بین المللی موسوم به ایساف مناسب نیست چراکه جریان قرآن سوزی پیش آمده، این نکته را به اذهان عمومی جهان متبادر می سازد که مانند بازگشت (مفتضحانه) نیروهای آمریکایی ...
احمد سلمان رشدی
احمد سلمان رشدی مطمئنا یکی از منفورترین نویسندگان جهان است، مزدوری که نفس شیطانی خود را دستمایه اهانت به جهان اسلام قرار داد، غافل از آنکه سنت الهی بر نابودی کسانی که به خیال باطل خود قصد خاموشی فروغ ایزدی را دارند، استوار است.
اسلام هراسی در غرب
۲۹ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۴۸
دهمین سالگرد ۱۱ سپتامبر در ایالات متحده درحالی فرا رسیده که شبکه اسلام‎هراسی تمام وقت به تکاپو افتاده است. این سالگرد باید طوری تنظیم شود که احساس تهدید موهوم نسبت به شریعت اسلامی را به اوج خود برساند و هشداری باشد نسبت به خطر‎های پیش‎گویی شده نسبت به مسلمانان ساکن آمریکا. افراط‎گرایی ...
تسخیر سفارت رژیم صهیونیستی اسرائیل درقاهره
۲۷ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۰۱:۴۲
امروز انقلابیون مصری نشان دادند که با عمق بخشیدن به مردمی بودن انقلاب خویش و نیز عقلانیت بخشیدن به موضوع صهیونیسم ستیزی باید دوباره روزهای عزت مندی و حماسه های جمال عبد الناصر را در ذهن ها تداعی کنند.
۱۲۳۴