حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
نوع مطلب :
دانیل پایپز مؤسس و مدیر "اتاق فکر خاورمیانه" و یکی از طراحان اسلام هراسی غرب
۱۶ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۱۶
دانیل پایپز مؤسس و مدیر "اتاق فکر خاورمیانه" است؛ وی یکی از طرفداران سرسخت دولت ایالات متحده بوده و قائل به وجود نوعی تهدید حیاتی و بالفعل از جانب مسلمانان به تمدن غرب می‌باشد. اهداف مؤسسه وی عبارت است از "تعریف و پیشبرد منافع آمریکا در خاورمیانه ". وی که به عنوان یکی از متخصصان حوزه کشورهای عربی نیز ...
اسلام ستیزى صهیونیسم مسیحى
۱۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۹
هر از گاهی شاهد توطئه جدیدی علیه مقدسات اسلام و توهین به مقدسات آن به اشکال مختلف هستیم. اگر چه بر اساس موضع گیری اسلام دوستان و خیل عظیم امت اسلامی بعضا به ظاهر با عذر خواهی توطئه گران روبرو می شویم اما بعید است که دسیسه‏هاى مسیحیان صهیونیست علیه اسلام خاتمه یابد.
آیا کشتار میانمار نسل‌کُشی است؟
۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۹
جامعه‌ی مسلمانان منطقه‌ی روهینگیا، طبق تعریفی که از گروه مذهبی وجود دارد، مصداق قطعی یک گروه مذهبی هستند و تنها به دلیل برخورداری از این ویژگی، یعنی مسلمان بودن، مورد هجمه‌ی بوداییان افراطی قرار گرفته‌اند.
اسلام ستيزي در باکو
۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۰۰
اسلام ستيزي دولت باکو ديگر به يک امر عادي تبديل شده است و احزاب و گروه‌هاي اسلامگرا در اين کشور ديگر مجالي براي فعاليت ندارند. اين رويه دولت باکو بخشي به دليل تاثير پذيري از سياست هاي فرهنگي شوروي سابق است و بخشي ديگر نيز به دليل تبعيت از دستورات صهيونيست ها شکل گرفته است.
ایندیپندنت: اسلام دشمن ما نیست/غرب می‌خواهد زمین را نابود کند
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در مقاله‌ای با انتقاد از تلاش‌ها برای اسلام‌هراسی در غرب، تروریست را از حوزه اسلام و قرآن خارج دانست.
افراطی‌های اروپا قدرت می‌گیرند
۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۱:۳۲
انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه، احزاب این کشور سیاست‌های اسلام‌هراسی را به‌طور بی‌سابقه‌ای تبلیغ می‌کردند.نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه واقعیتی جدید و نگران‌کننده را در اروپا نشان می‌دهد. نتیجه واقعی این انتخابات پیروزی راست افراطی در اروپاست.
جنگ همه جانبه غرب برای نابودی جهان اسلام
۲ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۶:۰۰
مقابله با این تحرکات صرفاً یک راهکار دارد و آن وحدت تمام ممالک اسلامی با محوریت مقاومت در قالب بیداری اسلامی است؛ اصلی که غرب را به وحشت واداشته و برای مقابله با آن هر فتنه ای را اجرا می کند.
ریشه‌های اسلام هراسی در عمق«بیداری اسلامی»
یک نویسنده عربی در مقاله‌ای به بررسی انگیزه های اسلام هراسی که از سوی چپ گراها و لائیک ها علیه اخوان المسلمون مطرح شده و تلاش این جریان برای غیردموکراتیک نشان دادن دولت‌های اسلامگراها پرداخته است.
شبکه القاعده؛ به نام اسلام به کام غرب
آمریکا در راستای منافع خود در خاورمیانه با فریب برخی گروه های سلفی و تحریک احساسات آنان، گروهی منحرف و تروریستی را تشکیل داد که در زیر پوسته اعتقادات پوشالی و به ظاهر دینی خود، منافع آمریکا را به صورت دقیق و سریع برآورده می کنند.
اجراي سياست هاي ضد اسلامي در جمهوري آذربايجان
جمهوري آذربايجان شرايط ويژه اي را سپري مي كند؛ تظاهرات، اجتماعات و اعتراضات قشرهاي گوناگون مردم و احزاب مختلف اين كشور علي الخصوص «حزب اسلامي» و اعلام مخالفت هاي احزاب با سياست هاي دولت در جاي جاي اين كشور مشاهده مي شود.
نگاهي به تحولات اخير در جمهوري آذربايجان ، بيداري اسلامي و اسلام ستيزي نوين
ساختار سياسي جمهوري آذربايجان عملا اقتدارگرا بوده و رهبران اين كشور نيز با بسته نگه داشتن فضاي سياسي و اجتماعي كشور عملا قدرت را در دستان خود حفظ كرده اند.
آندرس بهرینگ بریویک ، متهم به ترور 93 تن از شهروندان نروژی
۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۴۰
ساعت ۱۵.۲۰ دقیقه روز جمعه 31 تیرماه سال اسلو، مهد آرامش و صلح در اروپا، شاهد انفجاری بود که از حقد و غضب مردی بر می‌خواست که مخالف سر سخت حضور مسلمانان در اروپا بود...
چگونگی تاثیرات استعماری غرب بر جهان اسلام
راه برون رفت از بحران و رهای از استعمار و بازیافت استقلال و عزت مسلمین در گرو بازگشت به پیشینه اسلامی است.