کتاب مروری بر روابط خارجی رژیم صهیونیستی
کتاب مروری بر روابط خارجی رژیم صهیونیستی
 
مروری بر روابط خارجی رژیم صهیونیستی
صهیونیست­ها ­نیم­ قرن پس از­کنفرانس «بال سوئیس» (۱۸۹۷) که توسط«تئودور­هرتصل­» برگزار شده بود، در می ۱۹۴۸، تاسیس رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.
دوشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۱:۱۷
کد مطلب: 87
عنوان: مروری بر روابط خارجی رژیم صهیونیستی
ناشر: انتشارات نداءزیتون

صهیونیست­ها ­نیم­ قرن پس از­کنفرانس «بال سوئیس» (۱۸۹۷) که توسط«تئودور­هرتصل­» برگزار شده بود، در می ۱۹۴۸، تاسیس رژیم صهیونیستی را اعلام کردند. از آن تاریخ به بعد، موضوع عادی سازی روابط بین این رژیم و سایر کشورها، همواره در اولویت سیاستگذاران آن بوده است. برقراری روابط خارجی با کشورهای مختلف برای هر کشوری دارای اهمیت است اما این وضعیت برای رژیم صهیونیستی متفاوت است؛ زیرا این رژیم در منطقه­ای ایجاد شده که همه مخالف آن هستند. رژیم صهیونیستی طی ۶ دهه گذشته تلاش کرده تا با ابزارها و شیوه های متفاوت روابط خود
عنوان: مروری بر روابط خارجی رژیم صهیونیستی ناشر: انتشارات نداءزیتون
را با کشورهای مختلف برقرار كرده و گسترش دهد.
موسسه ندا،در یک پژوهش علمی و مستند، روابط این رژیم را با کشورهای مهم قاره های مختلف بررسی کرده است. آگاهی از سازوکار و روش های اتخاذ شده ازسوی این­رژیم،­ می­تواند یک گام مهم در راستای دشمن شناسی انقلاب اسلامی باشد. این پژوهش در ۴۹۶ صفحه ،توسط انتشارات نداء زیتون در دوهزارنسخه، منتشر شده است که در نوع خود در ایران بی­نظیر است.مطالعه این کتاب به کارشناسان، سیاستگذاران، تصمیم گیرندگان و تمامی دوستداران انقلاب اسلامی و علاقه­مندان به شناخت عمیق سیاست خارجی رژیم صهیونیستی، توصیه می­شود.

علاقمندان در تهران می توانند کتاب مروری بر روابط خارجی رژیم صهیونیستی را از دفتر انتشارات نداء زیتون واقع در میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان فرصت شیرازی، پلاک ۹ واحد ۶ دریافت کنند.

تلفن تماس:۳-۶۶۹۰۹۲۵۲
نمابر: ۶۶۹۰۹۲۵۴

همچنین علاقمندان در سایر شهرستانها می توانند این کتاب را از نمایندگی­های موسسه کتابشهر تهیه کنند.
Share/Save/Bookmark