تجمع فعالان انگلیسی علیه تبلیغات اسلام‌ستیزانه در انتخابات شهرداری لندن+تصاویر
تجمع فعالان انگلیسی علیه تبلیغات اسلام‌ستیزانه در انتخابات شهرداری لندن+تصاویر
فعالان و سازمان‌های مردم‌نهاد انگلیسی ضمن انتقاد از توهین به مسلمانان در کمپین‌های انتخاباتی شهرداری لندن، ترویج اسلام‌ستیزی برای به دست آوردن آرای بیشتر را غیرمنصفانه دانسته و آن را محکوم کردند.
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۰
کد مطلب: 4526
به گزارش آرماگدون به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، فعالان و گروه‌های مختلف مردمی در انگلیس تداوم اسلام‌هراسی در رده‌های بالای حکومتی و دولتی را محکوم کردند.
فعالانی از گروه‌های «دوستان الاقصی»، «ائتلاف جنگ را متوقف کنید» و «مجمع مسلمانان بریتانیا» با برپایی تجمعی در لندن بیان نظرات اسلام‌ستیزانه در رقابت‌های انتخاباتی شهرداری لندن را محکوم کردند.
آنان با اجرای نمایشی خیابانی، جامعه مسلمان انگلیس را به کیسه‌های بوکسی تشبیه کردند که اهانت به آنان و تضییع حقوقشان به وسیله‌ای برای پیشرفت جایگاه برخی دولت‌مردان انگلیسی تبدیل شده است.
شرکت‌کنندگان در این تجمع با اشاره به این که اسلام‌هراسی و افزایش خشونت و بی‌احترامی نسبت به مسلمانان به کل جامعه بریتانیا ضربه می‌زند تاکید کردند، جامعه انگلیس سال‌ها این تجربه تلخ را آزموده و اکنون زمان آن فرارسیده است تا با تعامل و هم‌زیستی مسالمت‌آمیز با مسلمانان برخورد کند.Share/Save/Bookmark
مرجع : جبهه جهانی مستضعفین