حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
نوع مطلب :
۱۲
پدران مهربان ما
۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۲
العاقل یکفیه الاشاره؛ برای عاقل همین یک اشارت بس است.» که درگاه حسین(ع) درگه نومیدی نیست. هر که خواهی باش، وقتی خاک کوی حسین(ع) بر پیشانیت نشست، کیمیاگری می کند و این صفت را خداوند، در عالی ترین وجه در کوی حسین(ع) و خاک درگاه او نهاده است: «و لو کره المشرکون.»
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در اولین روز بهار و نخستین روز سال ۱۳۹۳، در اجتماع عظیم و پُر شور زائران و مجاوران رضوی علیه السلام با تبریک مجدد سال نو، ابعاد مختلف نقشه کلان راه کشور در سال جدید یعنی «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» را تبیین کردند و با تشریح ماهیت،...
پيام نوروزى مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۳
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پيام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۳ را سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مديريّت جهادی» نامگذاری کردند.
«محمد مرسی» ، رییس جمهور مخلوع مصر
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۰۰
«محمد مرسی» که از وی تحت عنوان اولین رئیس جمهوری «منتخب»، «اسلامگرا» و «غیرنظامی» در تاریخ مصر یاد می‌شود، یک‌سال پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با کودتای نرم ارتش از قدرت برکنار شد.
حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۲۲
بمناسبت هفدهمین سالگرد ارتحال عالم ربانى ، حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
انتشار فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی درکلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) "
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین تبیین اهمیت بیداری اسلامی از نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) ، اقدام به تولید مجموعه فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی در کلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) " نموده است.
سوابق سیاسی شاگرد اول علامه طباطبایی/ تربیت برخی دانشجویان در خفا
ايشان حكمت و فلسفه را نيز در محضر مفسر كبير قرآن، عالم رباني علامه طباطبايي آموخت، از آنجا كه زينت علم با عمل صالح است و اخلاق و تهذيب نفس زيور مردان پاك آن روزگار، ايشان نيز با مدد از توفيق الهي پاي همت در مسير خود سازي و سير و سلوك نهاد. انفاس ملكوتي مرد فرزانه، معلم اخلاق مرحوم آيت الله علامه طباطبايي ...
«شیخ نمر باقر النمر» ‌روحانی شیعی برجسته عربستانی،
۲۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۲:۲۱
کمتر کسی را می‌توان در عربستان یافت که شیخ نمر باقر النمر را نشناسد، همه زبان گزنده او علیه آل سعود و مبارزات وی علیه رژیم سعودی را می‌شناسند.
پشت پرده سرنگونی اف4 ترکیه توسط سوریه
فرود يك فروند ميگ21 سوريه‌اي در اردن و پناهنده شدن خلبان آن بمب خبري بود كه در رسانه‌هاي منطقه و جهان صدا كرد و در اين ميان سوال اين بود سوريه‌اي كه ارتش را تا اين درجه مراقبت كرده و حفاظت، چگونه اجازه داده تا يك جنگنده ارتش اين كشور به همراه خلبان آن به اردن فرار كند، آيا نمي‌توانست با آن مقابله كند....
بیانیه تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی
تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای بر حضور پرشور در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید نمودند.
مشروح اعترافات جاسوس بازداشت شده
۲۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۰۰:۰۲
اولین تصاویر از جاسوس سیا(CIA) بازداشت شده در ایران و فیلم اعترافات مهم این جاسوس منتشر شد.
اسلام؛ بزرگ ترین اقلیت مذهبی در آلمان/مساجد فعال اما در حاشیه شهرها
اسلام بزرگ ترین اقلیت مذهبی آلمان است و چهار درصد از جمعیت این کشور را مسلمانان شامل می شود در حالی که اکثر مساجد این کشور در شرایط بد ساختمانی اند و دور از مرکز شهر و اغلب در مناطق صنعتی قرار دارند.
شوراي انتقالي شورشيان سوريه معروف به شوراي ملي
تشکيل شوراي انتقالي معارضان سوريه در استانبول در واقع پاسخي به خواسته‌هاي آمريکا و کشورهاي غربي و برخي از کشورهاي همپيمان استعمار آمريکا بود که تلاش دارند با هدف قرار دادن سوريه يکي از حلقه‌هاي مقاومت در منطقه را تضعيف کنند.
برگزاری نخستین هم اندیشی تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
نخستین هم اندیشی تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در روزهای 18 و 19 آبان با حضور نمایندگان تشکلهای شاخص سراسر کشور در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار گردید.
ولی‌امر مسلمین در پنجمین اجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
"همه فلسطين برای همه مردم فلسطين". اين، اصلی‌ترين نكته‌ای بود كه رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در پنجمين كنفرانس بين‌المللی حمايت از انتفاضه فلسطين و در تبيين راهبرد امت اسلامی در موضوع فلسطين، بر‌ آن تأكيد كردند.
رهبر معظم انقلاب در همایش بیداری اسلامی
نظام‌سازی کار بزرگ و اصلی شما است. این کاری پیچیده و دشوار است. نگذارید الگوهای لائیک یا لیبرالیسم غربی، یا ناسیونالیسم افراطی، یا گرایشهای چپ مارکسیستی خود را بر شما تحمیل کند.
۱۲