با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
نقش فیلم‌های هالیوودی در ترویج اسلام هراسی
روزنامه انگلیسی گاردین نوشت: در طول تاریخ بیش از نود درصد از شخصیت عرب و مسلمان در فیلم های هالیوودی، افرادی نژادپرست و بیگانه ستیز نشان داده شده اند، سینمای آمریکا بخشی از مشکل اسلام هراسی است.
اسلام هراسی در نظر اندیشه‌پردازان و رسانه‌های غرب
اربابان معابد، به نفعشان بود که با همیاری سلاطین و یهودیان دنیاپرست، روح مردم را به استضعاف کشند تا از درون، مقاومتِ اندکِ موحدان ابراهیمی و ظلم ستیزانِ باقیمانده را بی‌حاصل کنند.
تظاهرات اهالی روستایی مسلمان نشین در نیویورک علیه اسلام هراسی + عکس و فیلم
صد‌ها نفر در یک روستا در نیویورک که اسلامبرگ نام دارد، در اعتراض به آزار و اذیت مسلمانان در آمریکا تظاهرات آرام برگزار کردند.
بازی انقلاب 1979 پروژه ای برای تحریف تاریخ
۳۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵
سازندگان بازی «انقلاب 1979» ادعا کردند این بازی بناست به روایت مستند از انقلاب اسلامی ایران در سال 57 بپردازد و برای کاربران این امکان ایجاد شود تا در قالب چندین شخصیت مختلف، مسیر انقلاب را به دلخواه تغییر دهند، ولی پس از انتشار بازی مشخص شد همه چیز در حد ادعا باقی مانده است.
رفتار شناسی غرب در اسلام ستیزی؛ از منظر آیت الله جوادی آملی
مقولۀ توهین و بی احترامی به ادیان توحیدی به ویژه دین مبین اسلام و پیامبر اکرم(ص) از دیرباز از سوی خداستیزان و دشمنان و مخالفان انبیاء الهی مسبوق به سابقه می باشد.
حجاب؛ از ممنوعیت در جمهوری آذربایجان و نیجریه تا اجبار در گامبیا
پوشش زنان مسلمان همواره مورد توجه جوامع اسلامى، اندیشمندان و رهبران فرهنگی و دولت‌ها بوده و این فریضه الهی، ضرورتی فرهنگی و اجتماعی در میان بانوان مسلمان است.
تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعدام شیخ نمر را محکوم کرد
در محکومیت اعدام آیت الله شیخ نمر باقر النمر تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادرکرد.
مظلومیت شیعیان نیجریه/ هراس غرب از گسترش تشیع
حمله به منزل «شیخ زکزاکی» و اعلام جرم علیه شیعیان نیجریه در حالی انجام می گیرد که دولت در سرکوب گروه تروریستی بوکوحرام که امنیت را از مردم سلب کرده، هیچ توفیقی نداشته است.
روزشمار حملات اسلام‌ستیزانه در آمریکا به روایت لس‌آنجلس تایمز
ز پیدا شدن سر بریده شده یک خوک در مسجد فیلادلفیای شمالی تا هتک حرمت به مجلد قرآن همگی بیانگر آن است که حملات به مسلمانان در ایالات متحده در حال افزایش است.
واکاوی علل سرکوب خونین مسلمانان در نارداران آذربایجان
با توجه به ابعاد بهره برداری جمهوری آذربایجان از این موضوع بنظر می رسد وزارت کشور جمهوری آذربایجان براساس طراحی قبلی، دو تن از نیروهای خود را نیز قربانی کرده است تا با ملتهب تر کردن فضا، امکان سرکوب شدیدتر و ایجاد رعب و وحشت در کل کشور را برای خود فراهم کند.
نامه رهبر انقلاب اسلامی به عموم جوانان در کشورهای غربی‌
پیش از این نیز، رهبر انقلاب اسلامی در بهمن ماه سال گذشته در پی وقوع حوادث تروریستی در فرانسه و به تبع آن موج اسلام‌هراسی، نامه‌ای به جوانان اروپا و آمریکای شمالی نوشته بودند.
وضعیت اسلام هراسی پس ازحملات پاریس/ قربانیان پنهان تروریسم داعش
اسلام هراسی در فضای پس از حملات پاریس تنها بر زندگی مسلمانان فرانسه تأثیرگذار نخواهد بود بلکه اقلیت مسلمان را در کشورهای متعددی هدف قرار خواهد داد که می توان آنها را قربانیان پنهان تروریسم داعش دانست.
گزارش حملات تروریستی در شهر پاریس +نقشه محل انفجار و تصاویر
چندین حمله و انفجار در پاریس به کشته شدن ده‌ها نفر و گروگان گرفته شدن 100 نفر منجر شد؛ رئیس‌جمهور فرانسه در پی این حملات اعلام وضعیت اضطراری کرد و تمامی مرزهای این کشور را بست.
تبلیغات ضد مسلمان در اسپانیا
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۹
ال پرنسیپ، یک مجموعه تلویزیونی دیدنی و سرگرم کننده اسپانیایی است که موضوع آن قاچاق مواد مخدر و جهادی ها در منطقه اسپانیایی سئوتا می باشد . دیدن فاروق رئیس تبهکاران و سلطان مواد بسیار جالب است . او با لهجه اسپانیایی شفافی صحبت می کند و با صدای بلند وگویشی مراکشی لعن ونفرین کرده و می گوید: “دین دیماک!”...
فاجعه در حج : 1300 کشته و 868 زخمی / تلفات ایرانی ها تا این لحظه: 130 کشته و 60 زخمی
امروز در ساعت 9 صبح اعلام شد که دو مسیر را بسته‌اند و زائران تنها از سه مسیر می‌توانند به رمی جمرات بروند، به همین دلیل و با توجه به ازدحام زیاد و تحت فشار قرار گرفتن مردم، شاهد فاجعه‌ای تلخ و ناگوار بودیم.
نظریه اسلام‌ ناب-اسلام آمریکایی، از امام خمینی تا آیت الله خامنه ای
از منظر امام خمینی رحمه‌الله، تجدد و تحجر به‌مثابه دو مانع در فهم اسلام ناب عمل می‌کنند. قرائتی از اسلام که متأثر از این دو زمینه‌ی اجتماعی ارائه می‌شود، اسلام تجدد و اسلام تحجر خواهد بود. اسلام آمریکایی عنوان عامی برای هر اسلام برخاسته از هر دوی این زمینه‌هاست.
هالیوود و تروریسم
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۵
رایج ‌ترین و عمیق ‌ترین تصویر از مسلمانان، تروریست و متعصب بودن آنهاست. در فیلم‌های «نیروی دلتا»، «راهی به سوی بهشت»، «عملیات کندر»، «فک‌های دریایی»، «به سوی خورشید» «بیابان‌های مرگبار»، «دروغ‌های حقیقی»، «تصمیم اجرایی» و بسیاری دیگر، مسلمانان و ساکنان خاورمیانه تروریستند.
حمله به پاسداران ایرانی در بازی آنلاین عربستانی + تصاویر
برخی سایت‌های خبری وابسته به تروریسم دولتی آل‌سعود، کاربران خود را به انجام یک بازی آنلاین تشویق می‌کنند که در آن، مجاهدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان همکاران تروریست‌ها و حامیان گروه‌هایی همچون داعش معرفی می‌شوند.
پیام نوروزی رهبر انقلاب اسلامی  به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.
جنبش اسلام‌ستیز پگیدا، محصول سیاست‌های خصمانه غرب
«پگیدا» جریان سیاسی و اعتراضی است که از سال گذشته میلادی (2014) با هدف مخالفت با گسترش دین اسلام درغرب، در«درسدن، مرکز ایالت زاکسن در شرق آلمان» سازماندهی شد. بنابر اعلام «اداره نظارت بر قانون اساسی آلمان»، در این ایالت صد نفر سلفی فعالیت می‌کنند.