حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
مقابله با حجاب ، گام اول در پروژه اسلام هراسی غرب
اگر چه اسلام ستيزي و اسلام هراسي پديده تازه اي در غرب نيست و تقريباً ريشه در تاريخ اروپا و به ويژه جنگ هاي صليبي دارد اما جریانهای جديد اسلام ستيزي و اسلام هراسي، پروژه اي كاملا هدفمند و طراحي شده از سوي صهيونيسم بين الملل مي باشد كه با بهره گيري از ابزارهاي متنوع و تاكتيك هاي پيچيده به صورت پر دامنه ...
بررسي فيلم ضد قرآني فتنه (FITNA)
۸ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۴۰
در اين نوشته تلاش شده تا وضعيت موجود در فيلم و چگونگي استنباط نتايج از آيه هاي ياد شده بيان شود تا زمينه پاسخ‌گويي عالمان ديني به شبه هاي ايجاد شده فراهم گردد. همچنين در برخي موارد خطاهاي استنباطي، که با روش تصويري بوجود آمده، توضيح داده شده است.
تمرکز شدید تحقیقات اداره پلیس نیویورک بر مسلمانان آمریکا
بر اساس اسناد سرّی که اخیراً از ادارة پلیس نیویورک بدست آمده است، پلیس مشغول فعالیت‌های جاسوسی شدید علیه مسلمانان ساکن این شهر می‌باشد.
افزایش 34 درصدی اسلام‌هراسی در فرانسه
رهبران مسلمان فرانسه با اعلام افزایش 34 درصدی اسلام هراسی در سال 2011 در مقایسه با سال قبل، خواستار قانونگذاری قویتر و تمرکز بیشتر دولت برای مقابله با جرایم اسلام هراسانه در این کشور شدند.
غربت قرآن
۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۵
اهانت به قرآن كريم در پايگاه نظامي بگرام افغانستان كه در اختيار اشغالگران آمريكائي است، خشم مردم افغانستان را برانگيخته و واكنش‌هاي آنان عليه اين بي‌حرمتي، تاكنون 30 كشته و ده‌ها زخمي برجاي گذاشته است.
بیانیه تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی
تشکل های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای بر حضور پرشور در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید نمودند.
جمهوری آذربایجان ،کانون توطئه علیه ایران اسلامی
دولت جمهوری آذربایجان ، عملا با حمایت از گروههای مخالف ایران ،نظیر موساد ، منافقین ، پ ک ک و پژاک که دستشان به خون دانشمندان و جوانان ایران آلوده است و پناه دادن به بهائیان ، شمشیر مبارزه با اسلام و توطئه علیه ایران را از رو بسته است .
اسلام ستیزی در جمهوری های آسیای مرکزی و قفقاز
بسیاری از کارشناسان بر این باورند که فرمان مبارزه با دین مبین اسلام از سوی بیگانگان صادر شده است و رهبران دولت های منطقه صرفا" مجری دستورات بیگانگان به ویژه آمریکا و صهیونیسم بین الملل هستند .
مشروح اعترافات جاسوس بازداشت شده
۲۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۰۰:۰۲
اولین تصاویر از جاسوس سیا(CIA) بازداشت شده در ایران و فیلم اعترافات مهم این جاسوس منتشر شد.
اسلام؛ بزرگ ترین اقلیت مذهبی در آلمان/مساجد فعال اما در حاشیه شهرها
اسلام بزرگ ترین اقلیت مذهبی آلمان است و چهار درصد از جمعیت این کشور را مسلمانان شامل می شود در حالی که اکثر مساجد این کشور در شرایط بد ساختمانی اند و دور از مرکز شهر و اغلب در مناطق صنعتی قرار دارند.
شوراي انتقالي شورشيان سوريه معروف به شوراي ملي
تشکيل شوراي انتقالي معارضان سوريه در استانبول در واقع پاسخي به خواسته‌هاي آمريکا و کشورهاي غربي و برخي از کشورهاي همپيمان استعمار آمريکا بود که تلاش دارند با هدف قرار دادن سوريه يکي از حلقه‌هاي مقاومت در منطقه را تضعيف کنند.
ارائه تصویر خشن از اسلام انقلابی و ادامه پروژه ایران هراسی
سایت خبری واشنگتن تایمز بار دیگر در ادامه ی جنگ رسانه ای خود علیه مسلمانان با ارائه ی تصویری خشن از اسلام به طور تلویحی مسلمانان را به دو گروه افراطی خشونت طلب –مانندحکومت ایران- و افراطی غیر خشونت طلب –مانند اخوان المسلمین مصر- تقسیم نموده و در آخر با زیرکی سعی کرده هر دو سوی این تقسیم بندی خودساخته ...
سناریوی دولت باکو برای تخریب وجهه اسلام گرایان
دولت باکو به زعم خود با طراحی این سناریو تلاش کرده علاوه بر تخریب وجهه اسلامگرایان، بهانه لازم به منظور برخورد با آنان را به دست آورد.
عناد با اسلام از جنگهای صلیبی تا سناریوهای صهیونیستی امریکایی
بر اساس آخرین آمارها تعداد زیادی از مسلمانان تحت عنوان « مبارزه با تروریسم » بر اساس سناریوی از پیش تعیین شده صهیونیست ها و نومحافظه کاران جان خود را از دست داده اند.
«بتل‌فیلد 3» ، شبیه‌سازی حمله به ایران در یک بازی رایانه ای
در داستان بخش یک نفره بازی کاراکتر اصلی، شخصی به نام بلکبرن، گروهبان نیروی تفنگداران دریایی آمریکاست که کاربر کامپیوتری را به عنوان بازیکن، در طول بازی برای دستگیری یک مأمور گروه آزادی و مقاومت مردمی، که یک ایرانی به نام سلیمان است، با خود همراه می‌کند/ برای نزدیک تر شدن کاراکترهای این بازی با ایران ...
معرفی محله‌ مسلمانان به عنوان مرکز تروریسم توسط پلیس آمریکا
اف‌بی‌آی علاوه بر آموزش‌های ضداسلامی به مأموران خود، از نقشه‌های اماکن تجاری، اجتماعی، و مذهبی اسلامی برای معرفی آنها به عنوان مأمن مظنونان اصلی تروریست استفاده می‌کند.
از اسلام‎هراسی تا ایران‎هراسی
۲۰ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۴۹
موج ایران‎هراسی در چند سال اخیر در هالیوود توسط پنتاگون کاملا حمایت می‎شود.
اسلام ستیزی در جزوات اف بي آي + فیلم
۳۱ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۲:۱۶
بر اساس جزوات مرکز آموزشی اف‌بی‌آی در ویرجینیا هرچه یک مسلمان مومن‌تر باشد، احتمال خشونت‌طلبی وی نیز زیادتر است.
تشديد اسلام هراسي در آمريكا
۲۷ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۳۰
يک دهه پس از تبدیل شدن بن لادن به نماد شیطان و حتی پس از مرگش، نفرت از مفهوم اسلام به طور فزاینده‌ای در حال گسترش است. چنین چیزی توسط رسانه‌ها و سیاست‌گذارانی مانند پیترکینگ ــ از اعضای کنگره و برگزارکننده جلسه اقامه دعوا پیرامون تهدیدات ناشی از تروریست‌های مسلمان که در خود آمریکا رشد و پرورش یافته‌اند ...
برافروختن هیزم اسلام هراسی با بودجه 42 میلیون دلاری + pdf
هفت موسسه آمریکایی و صهیونیستی با اعطای بیش از 42 میلیون دلار سبب برافروخته شدن هیزم اسلام‌هراسی در آمریکا و دیگر نقاط جهان در سال‌های اخیر شده‌اند.