حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
گزارش کامل از شهادت فجیع چهار شیعه در شب ولادت حضرت ولی‏عصر(عج)
گروه های سلفی مصر، عصر دیروز "شیخ حسن شحاته" دانشمند شیعه ازهری را به همراه سه تن دیگر از پیروان اهل بیت(ع) ـ از جمله برادر این عالم بزرگ ـ به شهادت رساندند. همچنین این گروه ها به مراسم معنوی میلاد امام زمان نیز حمله کردند.
دیوید یروشالمی (David Yerushalmi)  یهودی آمریکایی ، قانون‌گذار شبکه اسلام‌هراسی
یروشالمی با حمایت نومحافظه‌کاران به یک مهره کلیدی در قانون‌گذاری آمریکا تبدیل شده است. در پیش‌نویس‌هایی که یروشالمی برای قوانین کنگره تهیه کرده، مسلمانان همواره دشمن و تهدید تلقی شده‌اند.
چرا بودایی‌ها به مسلمانان حمله می‌کنند؟
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۵۲
در میان همه آموزه‌هایی که به راهبان بودایی یاد داده می‌شود، تعهد پرهیز از قتل اولین آنهاست و می‌توان گفت که جایگاه اصل عدم توسل به خشونت در آیین بودایی از هر آیین دیگری بالاتر است. پس چرا راهبان بودایی علیه مسلمانان نفرت‌پراکنی می‌کنند و در اقداماتی شرکت کرده‌اند که در نتیجه آنها ده‌ها نفر کشته شده‌اند؟...
گزارش ماهانه جنگ علیه شیعیان
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۶
سازمان بین المللی شیعه رایتس واچ در گزارشی مهمترین عملیات تروریستی از حملات مسلحانه گرفته تا انفجار محل تجمع شیعیان و نیز سرکوب این قشر از مسلمانان توسط رژیم های سرکوبگر در کشورهای مختلف جهان را منتشر کرد.
بيانات رهبرمعظم انقلاب در اجلاس جهانی علما و بيدارى اسلامى‌‌
حضرت آيت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی در سخنان مهمی در اين اجلاس ضمن آسيب‌شناسی نهضت‌های بيداری اسلامی در منطقه، شاخص اساسی و محک نهضت‌ها را "ايستادگی بر سر اصول اسلامی" و "حضور مردم در صحنه" نام بردند.
مسلمان ستیزی و هراس قومی در سریلانکا
۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۰۲
حمله بوداییان تندرو به مراکز نیایش و بازرگانی مسلمانان سریلانکا در ماه های اخیر، اگر با ادامه شکیبایی مسلمانان روبرو نشود، می تواند آغازگر دوباره جنگ های داخلی در این کشور باشد.
دیوید هورویتز، مدیر پروژه اسلا‌م‌هراسی در آمریکا
دیوید هورویتز مدیر اصلی پروژه گسترده نفرت‌پراکنی علیه مسلمانان است که مورد حمایت سرمایه‌داران صهیونیست بوده با پشتیبانی‌ نظام حاکم بر آمریکا علیه اسلام و مسلمین فعالیت می‌کند.
پاملا گلر، ملکه اسلام‌هراسی
۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۰
از پاملا گلر به نام «سخنگوی بددهان» موج اسلام‌هراسی در آمریکا یاد می‌شود. این زن ژاژخای از بنیان‌گذاران گروه نفرت‌پراکنی «اسلامی‌سازی آمریکا را متوقف کنید!» و چندین پروژه ضداسلامی دیگر است.
حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۲۲
بمناسبت هفدهمین سالگرد ارتحال عالم ربانى ، حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
انتشار فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی درکلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) "
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین تبیین اهمیت بیداری اسلامی از نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) ، اقدام به تولید مجموعه فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی در کلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) " نموده است.
نقد فیلم سینمایی آرگو + دانلود فایل با کیفیت
در اعتراض به انتخاب فیلم سینمایی آرگو به عنوان بهترین فیلم آکادمی اسکار اقدام به بازپخش نسخه با کیفیت نقد فیلم آرگو با عنوان پنجه عقاب می شود . گفتنی است این مستند در بیش از هشت هزار صفحه اینترنتی بازنشر داشته است.
اسلام ستیزی گسترده در دومین کشور شیعی جهان
کشور جمهوری آذربایجان کشوری مسلمان نشین با اکثریت شیعه است که به آن دومین کشور شیعی جهان می گویند. با این حال به دلیل اهیمت کشورهای جدا شده از شوروی سابق برای آمریکا جریان های متعددی به منظور مقابله با اسلام در آن کشور شکل گرفته است که این جریان ها گه گاهی نیز اعتراضات مسلمین را برانگیخته و موجب ناآرامی ...
سوابق سیاسی شاگرد اول علامه طباطبایی/ تربیت برخی دانشجویان در خفا
ايشان حكمت و فلسفه را نيز در محضر مفسر كبير قرآن، عالم رباني علامه طباطبايي آموخت، از آنجا كه زينت علم با عمل صالح است و اخلاق و تهذيب نفس زيور مردان پاك آن روزگار، ايشان نيز با مدد از توفيق الهي پاي همت در مسير خود سازي و سير و سلوك نهاد. انفاس ملكوتي مرد فرزانه، معلم اخلاق مرحوم آيت الله علامه طباطبايي ...
انفجار هتل «بورلى هاوس» اولین لبیک به حکم امام + تصاویر
زندگی نکبت بار رشدی ادامه داشت و شاید او هنوز بازی را چندان جدی نگرفته بود تا اینکه روز شنبه پنجم اگوست 1989، چهاردهم مرداد ماه 1368، از راه رسید.
اهداف پشت پرده اسلام هراسی در غرب
۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۴
در حالی که مسلمانان آمریکا کمتر از 1 درصد جمعیت این کشور را تشکیل می دهند؛ دستگاه عریض و طویل اسلام هراسی همیشه از گسترش این دین و به طبع آن آنچه که حرکت های بنیادگرایانه در آمریکا می خواند؛ ابراز نگرانی کرده و به ظاهر در تلاش است جلوی گسترش و نفوذ اسلام در آمریکا را بگیرد.
فیلم «Taken ۲» ، تلنگر جدی به مسئولان سیاسی ترکیه
شروع فیلم با مراسم اسلامی تدفین چند نفر شروع می‌شود که جماعتی نیز در حال اقامه نماز بر روی جنازه‌ها هستند و بالای سر قبور آن‌ها قرآن می‌خوانند. در ادامه، یکی از حاضرین اعلام می‌کند که باید انتقام خون فرزندان و برادران خود را بگیرد؛ مساله‌ای که در قسمت اول این فیلم مشخص شده بود و یک محافظ شخصی آمریکایی ...
جنون مسلمان‌آزاری در دنیای‌غرب+تصاویر
اذیت و آزار مسلمانان ساکن دنیای غرب تنها بخشی از اهداف پروژه اسلام هراسی است. جلوگیری از اقبال عمومی به اسلام به خصوص در آمریکا و نیز تشدید فعالیت گروه های تندروی ضد اسلامی برای حمایت از اسرائیل از دیگر اهداف پروژه های اسلام هراسی در دنیای غرب است.
شماره چهل و ششم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره چهل و ششم(دی ماه) بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی ، به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شد.
جدیدترین تبلیغات علیه اسلام در آمریکا + تصاویر
در این آگهی تصویری از سوختن برج‌های مرکز تجارت جهانی در کنار آیه‌ای از قرآن به چشم می‌خورد. افرادی که از این تبلیغات احساس نگرانی می‌کردند، برچسب‌های هشداری بر این تبلیغات چسباندند که روی آنها نوشته شده: این جنگی تبلیغاتی است و هدف آن شما هستید.
مختار بالمختار، شورشی یک چشمی که 41 نفر را گروگان گرفت
بالمختار که اکنون ۴۰ سال دارد، در سال ۱۹۹۱ درحالی که تنها ۲۰ سال داشت به شورشیان اسلام‌گرای خارجی در افغانستان پیوست که اسامه بن‌لادن نیز در میان آن‌ها بود. او در جنگ علیه نیروهای اتحاد شوروی یک‌ چشم خود را از دست داد. به همین دلیل رسانه‌های محلی از او به عنوان "یک‌چشم" نام می‌برند.