حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
سخنرانی مجیدی در سازمان ملل با موضوع اسلام هراسی
اقدامات خشونت‌باری که میوه آن اسلام‌هراسی در همه جهان است، با روح اسلامی که من از محمد و علی و حسین (ع) آموخته‌ام، بیگانه است، لذا سعی دارم تا پیام و چهره واقعی دین مهربانی پیامبر اسلام را در قالب فیلم محمد به دنیای نگران و آشفته عرضه کنم.
مسلمانان آفریقای مرکزی؛ قربانی انتقام کور
مسلمانان و مسیحیان آفریقای مرکزی طی چندین قرن زندگی صلح آمیزی درکنار یکدیگر داشتند اما تنها چندماه کافی بود تا این کشور به صحنه مناقشه ای خونین بدل شود و حال تهیه مواد غذایی هم در عمل امکان پذیر نیست.
العربیه یا «العبریه»؛ رسانه‌های جهان اسلام به کدام سو می روند؟
شبکه خبری العربیه، متعلق به آل‌سعود، که در جنگ 22 روزه، به دلیل حمایت از صهیونیسم، لقب العبریه جهان عرب را به خود گرفت، در وضعیت کنونی خاورمیانه، همانند ستون پنجم رژیم غاصب اسرائیل در میان مسلمان به فتنه‌گری ادامه می‌دهد.
نقد و بررسی فیلم آرگو در دانشگاه خلیج فارس بوشهر
در این نشست که به همت کانون یاس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار گردید فیلم آرگو مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
شماره پنجاه و نهم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره پنجاه و نهم (بهمن 92) بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی ، به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شد.
روانشناس روانی خواستار ذبح مسلمانان شد!
جریان‌های جدید اسلام‌هراسی، پروژه‌ای کاملا مغرضانه و طراحی‌شده از سوی صهیونیسم است که با استفاده از ابزارها و روش های متنوع به صورت وسیعی در حال اجراست.
"گراهام فولر" استاد علم ادیان در دانشگاه نیویورک
بر عکس آل‌سعود که تروریست‌های تکفیری را ساماندهی و بحران خاورمیانه را تشدید می‌کنند، در میان شیعیان چنین رویکردی وجود ندارد. شیعیان، کنش‌گرانی اجتماعی‌اند که تنها درصدد تأمین حقوق مدنی خود هستند و همه تاکتیک‌ها و چارچوب‌های فعالیت‌‌های‌شان مدنی است.
ردپای خونین جنبش 969 در کشتار مسلمانان میانمار
در این نوشتار به علل و عوامل و ابعاد جنایات علیه مسلمانان در میانمار با محوریت جنبش «۹۶۹» می‌پردازیم.
شماره پنجاه و هشتم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره پنجاه و هشتم (دی 92) بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی ، به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شد.
نژادپرستی مدرن، زیر پوست «اسلام‌هراسی»
اسلام‌هراسی در اوایل امر، عبارتی برای بیان نوعی «ترس از اسلام» در جوامع غربی بود ولی کم‌کم این عبارت مفهوم گسترده‌تری به‌خود گرفت تا جایی که اکنون از این واژه برای توجیه تبعیض علیه مسلمانان در اروپا و آمریکا استفاده می‌شود.
"جاستین کارتر" ، مروج اسلام هراسی در آمریکا
اسلام ستيزی و اسلام هراسی پديده تازه‌ای در غرب نيست و تقريباً ريشه در تاريخ اروپا و به ويژه جنگ‌های صليبی دارد. اما جریان‌های جديد اسلام‌ستيزی و اسلام‌هراسی، پروژه‌ای كاملا هدفمند و طراحی‌شده از سوی صهيونيسم بين الملل است كه با بهره گيری از ابزارهای متنوع و تاكتيك‌های پيچيده به صورت پر دامنه‌ای در حال ...
فتح الله گولن
حذف «شریعت» و «دولت» ویژگی این طیف مسلمانان است و فتح الله گولن، سکولار ترک نه تنها از سوی موسسه آمریکایی «رند» مسلمان میانه رو تشخیص داده شده، بلکه برای غرب امتیازات دیگری نیز دارد.
دکتر کوين بَرِت ، اسلام‌شناس و تحليل‌گر مسايل امريکا و خاورميانه
دکتر کوين بَرِت ، اسلام‌شناس و تحليل‌گر مسايل امريکا و خاورميانه است. برت بارها در فاکس نيوز، سي ان ان، پي بي اس و ساير شبکه‌هاي خبري حضور يافته و براي نيويورک تايمز، کريستين ساينس مانيتور، شيکاگو تريبيون و ساير روزنامه‌ها و مجلات نيز سر مقاله و مقالاتي نوشته است. برت در دانشکده‌ها و دانشگاه‌هايي در ...
ایان هیرسی علی ، اسلام‌ستیز و هتاک به مسلمانان
۲۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۶
در این گزارش به معرفی یکی از زنانی می‌پردازیم که با اسلام‌ستیزی و هتاکی به مسلمانان به شهرت دست یافته است. او آنقدر بر اقدامات توهین‌آمیز علیه مسلمانان اصرار داشته است که به "سلمان رشدی دامن پوش" مشهور شده و مورد تقدیر لابی‌های صهیونیستی قرار گرفته است.
افزایش اسلام هراسی و نژادپرستی در فرانسه
در ماه های اخیر اخبار تکان دهنده ای از افزایش فشارها بر مسلمانان در فرانسه به گوش می رسد و منتشر می شود. اما روز 23 نوامبر سال جاری خبرگزاریAFP فرانسه خبری را منتشر کرد که تیتر آن "افزایش دوباره رفتار اسلام ستیزانه" بود و بیش از پیش بر نگرانی های جامعه مسلمان این کشور و سازمان های حقوق بشری افزود. ...
انتشار بازی رایانه ای آرگو
۲۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۴
بنیاد ملی بازیهای رایانه ای در مورد انتشار و توزیع غیرمجاز بازی رایانه ای 1979 که برگرفته از روایت جعلی فیلم آرگو است و قرار است بهار سال 2014 میلادی وارد بازار شود هشدار داد.
زنان محجبه، قربانی اسلام ستیزی در انگلیس + اینفوگرافی
نتایج یک پژوهش علمی در دانشگاه بیرمنگام انگلستان نشان می‌دهد در بریتانیا حملات افراطیون اسلام‌ستیز به زنان مسلمان بیش از مردان است؛ خصوصا زنان مسلمانی که پوشش اسلامی حجاب داشته باشند.
ماجرای اسلام ستیزی در آنگولا چیست؟
خبر ممنوعیت اسلام و تخریب همه مساجد در آنگولا در میان رسانه‌های ایرانی و اسلامی به سرعت منتشر شد و موجی از نگرانی را در سرزمین های اسلامی بوجود آورد.
نهضت لغو قوانین اسلام هراسانه در پاریس شکل گرفت
همزمان با برگزاری کنفرانس «اسلام هراسی سلاح سرگرمی جمعی:مشاهدات جامعه شناسانه و راه‌حل‌ها» در پاریس، نهضت لغو قوانین اسلام هراسانه آغاز به کار کرد.
نگاهی به وضعیت شیعیان مالزی
۱۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۰
در بخش نخست این نوشتار به برخی زوايای تاريخی مهاجرت شيعيان به مالزی اشاره كرديم و گفتيم كه تنها تعداد اندكی از شيعيان مالزيایی در قم به تحصيل پرداخته‌اند و اين سؤال مطرح می‌شود كه آيا اين تعداد انگشت شمار می‌توانند خطری جدی برای امنيت ملی مالزی آن گونه كه مهاتير محمد بر آن تأكيد دارد باشند؟