حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
"جاستین کارتر" ، مروج اسلام هراسی در آمریکا
اسلام ستيزی و اسلام هراسی پديده تازه‌ای در غرب نيست و تقريباً ريشه در تاريخ اروپا و به ويژه جنگ‌های صليبی دارد. اما جریان‌های جديد اسلام‌ستيزی و اسلام‌هراسی، پروژه‌ای كاملا هدفمند و طراحی‌شده از سوی صهيونيسم بين الملل است كه با بهره گيری از ابزارهای متنوع و تاكتيك‌های پيچيده به صورت پر دامنه‌ای در حال ...
فتح الله گولن
حذف «شریعت» و «دولت» ویژگی این طیف مسلمانان است و فتح الله گولن، سکولار ترک نه تنها از سوی موسسه آمریکایی «رند» مسلمان میانه رو تشخیص داده شده، بلکه برای غرب امتیازات دیگری نیز دارد.
دکتر کوين بَرِت ، اسلام‌شناس و تحليل‌گر مسايل امريکا و خاورميانه
دکتر کوين بَرِت ، اسلام‌شناس و تحليل‌گر مسايل امريکا و خاورميانه است. برت بارها در فاکس نيوز، سي ان ان، پي بي اس و ساير شبکه‌هاي خبري حضور يافته و براي نيويورک تايمز، کريستين ساينس مانيتور، شيکاگو تريبيون و ساير روزنامه‌ها و مجلات نيز سر مقاله و مقالاتي نوشته است. برت در دانشکده‌ها و دانشگاه‌هايي در ...
ایان هیرسی علی ، اسلام‌ستیز و هتاک به مسلمانان
۲۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۶
در این گزارش به معرفی یکی از زنانی می‌پردازیم که با اسلام‌ستیزی و هتاکی به مسلمانان به شهرت دست یافته است. او آنقدر بر اقدامات توهین‌آمیز علیه مسلمانان اصرار داشته است که به "سلمان رشدی دامن پوش" مشهور شده و مورد تقدیر لابی‌های صهیونیستی قرار گرفته است.
افزایش اسلام هراسی و نژادپرستی در فرانسه
در ماه های اخیر اخبار تکان دهنده ای از افزایش فشارها بر مسلمانان در فرانسه به گوش می رسد و منتشر می شود. اما روز 23 نوامبر سال جاری خبرگزاریAFP فرانسه خبری را منتشر کرد که تیتر آن "افزایش دوباره رفتار اسلام ستیزانه" بود و بیش از پیش بر نگرانی های جامعه مسلمان این کشور و سازمان های حقوق بشری افزود. ...
انتشار بازی رایانه ای آرگو
۲۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۴
بنیاد ملی بازیهای رایانه ای در مورد انتشار و توزیع غیرمجاز بازی رایانه ای 1979 که برگرفته از روایت جعلی فیلم آرگو است و قرار است بهار سال 2014 میلادی وارد بازار شود هشدار داد.
زنان محجبه، قربانی اسلام ستیزی در انگلیس + اینفوگرافی
نتایج یک پژوهش علمی در دانشگاه بیرمنگام انگلستان نشان می‌دهد در بریتانیا حملات افراطیون اسلام‌ستیز به زنان مسلمان بیش از مردان است؛ خصوصا زنان مسلمانی که پوشش اسلامی حجاب داشته باشند.
ماجرای اسلام ستیزی در آنگولا چیست؟
خبر ممنوعیت اسلام و تخریب همه مساجد در آنگولا در میان رسانه‌های ایرانی و اسلامی به سرعت منتشر شد و موجی از نگرانی را در سرزمین های اسلامی بوجود آورد.
نهضت لغو قوانین اسلام هراسانه در پاریس شکل گرفت
همزمان با برگزاری کنفرانس «اسلام هراسی سلاح سرگرمی جمعی:مشاهدات جامعه شناسانه و راه‌حل‌ها» در پاریس، نهضت لغو قوانین اسلام هراسانه آغاز به کار کرد.
نگاهی به وضعیت شیعیان مالزی
۱۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۰
در بخش نخست این نوشتار به برخی زوايای تاريخی مهاجرت شيعيان به مالزی اشاره كرديم و گفتيم كه تنها تعداد اندكی از شيعيان مالزيایی در قم به تحصيل پرداخته‌اند و اين سؤال مطرح می‌شود كه آيا اين تعداد انگشت شمار می‌توانند خطری جدی برای امنيت ملی مالزی آن گونه كه مهاتير محمد بر آن تأكيد دارد باشند؟
سرکرده گروهک تروریستی جیش العدل، با نام مستعار »صلاح الدین فاروقی»
گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» مسئولیت به شهادت رساندن 16 مرزبان ایرانی را برعهده گرفته است. گروهکی که تروریستی وهابی با نام مستعار «صلاح الدین فاروقی» آن را رهبری می کند.
شماره پنجاه و پنجم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره پنجاه و پنجم(مهر 92) بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی ، به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شد.
دکتر کوين بَرِت ، اسلام‌شناس و تحليل‌گر مسايل امريکا و خاورميانه
۲۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۹
دکتر کوين بَرِت ، اسلام‌شناس و تحليل‌گر مسايل امريکا و خاورميانه است. برت بارها در فاکس نيوز، سي ان ان، پي بي اس و ساير شبکه‌هاي خبري حضور يافته و براي نيويورک تايمز، کريستين ساينس مانيتور، شيکاگو تريبيون و ساير روزنامه‌ها و مجلات نيز سر مقاله و مقالاتي نوشته است. برت در دانشکده‌ها و دانشگاه‌هايي در ...
نگاهی به پدیده‌ی اسلام‌ستیزی در جمهوری آذربایجان
سیاست‌های اسلام ستیزانه و دین گریز کمونیستی حاکم بر شوروی سابق حتی پس از فروپاشی آن ادامه یافت. نمونه بارز آن اسلام ستیزی در دومین کشور شیعی جهان یعنی آذربایجان است.
درخت بازمانده از 11 سپتامبر که ابزار اسلام‌هراسی شد +تصاویر
لابي صهيونيستي در آمريکا و اروپا سعي مي‌کند ضمن تبديل سالروز حادثه 11 سپتامبر به نماد اسلام ستيزي در غرب، میان مسيحيان و مسلمانان تنش ايجاد کند. معماران یهودی برای تحریک عواطف، یک درخت گلابی را که در اکتبر 2001 در میان خاکسترهای برج دوقلو برافراشته اما سوخته بود را به عنوان نماد عاطفی در معرض دید مردم ...
مهندس صابونچی ، مدیر موسسه فرهنگی آرماگدون
در این نشست که به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور همدان برگزار گردید جریان اسلام هراسی و اسلام ستیزی و ارتباط آن با ایران هراسی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
مهندس علی صابونچی، مدير موسسه فرهنگی آرماگدون
دشمنان اسلام با افزايش حملات خود به تعاليم قرآنی و هتك حرمت پيامبر(ص) تلاش می‌كنند تا از توهين به مقدسات دينی قبح‌زدايی كنند و اين مساله را نزد مسلمانان موضوعی عادی جلوه دهند.
مصائب مسلمانان میانمار تمامی ندارد
احساسات زشت ضداسلامی از همان برخوردهای اول یک سال پیش میان بودایی‌ها و اقلیت "روهینگیا" در استان "راخین" مشهود بود؛ اما این احساس دشمنی حالا به سراسر کشور گسترش یافته و باعث شده مسلمانان در بسیاری از بخش‌های دیگر این کشور هم هدف حمله قرار گیرند.
«محمد مرسی» ، رییس جمهور مخلوع مصر
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۰۰
«محمد مرسی» که از وی تحت عنوان اولین رئیس جمهوری «منتخب»، «اسلامگرا» و «غیرنظامی» در تاریخ مصر یاد می‌شود، یک‌سال پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با کودتای نرم ارتش از قدرت برکنار شد.
شیعه کشی؛ چرا!؟
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۷
شیعیان پاکستان، افغانستان، عراق و حوثی های یمن نخستین قربانیان تقویت جریان های سلفی و وهابی بودند. متاسفانه جهان غرب با این تلقی که همه شیعیان به نوعی وابسته به ایران هستند و ایران نیز طبیعت ضد استکباری دارد، در مقابل این جنایات سکوت کر د زیرا این کشتارها را نوعی انتقام جوئی از ایران می داند.