با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
نگاهی به پدیده‌ی اسلام‌ستیزی در جمهوری آذربایجان
سیاست‌های اسلام ستیزانه و دین گریز کمونیستی حاکم بر شوروی سابق حتی پس از فروپاشی آن ادامه یافت. نمونه بارز آن اسلام ستیزی در دومین کشور شیعی جهان یعنی آذربایجان است.
درخت بازمانده از 11 سپتامبر که ابزار اسلام‌هراسی شد +تصاویر
لابي صهيونيستي در آمريکا و اروپا سعي مي‌کند ضمن تبديل سالروز حادثه 11 سپتامبر به نماد اسلام ستيزي در غرب، میان مسيحيان و مسلمانان تنش ايجاد کند. معماران یهودی برای تحریک عواطف، یک درخت گلابی را که در اکتبر 2001 در میان خاکسترهای برج دوقلو برافراشته اما سوخته بود را به عنوان نماد عاطفی در معرض دید مردم ...
مهندس صابونچی ، مدیر موسسه فرهنگی آرماگدون
در این نشست که به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور همدان برگزار گردید جریان اسلام هراسی و اسلام ستیزی و ارتباط آن با ایران هراسی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
مهندس علی صابونچی، مدير موسسه فرهنگی آرماگدون
دشمنان اسلام با افزايش حملات خود به تعاليم قرآنی و هتك حرمت پيامبر(ص) تلاش می‌كنند تا از توهين به مقدسات دينی قبح‌زدايی كنند و اين مساله را نزد مسلمانان موضوعی عادی جلوه دهند.
مصائب مسلمانان میانمار تمامی ندارد
احساسات زشت ضداسلامی از همان برخوردهای اول یک سال پیش میان بودایی‌ها و اقلیت "روهینگیا" در استان "راخین" مشهود بود؛ اما این احساس دشمنی حالا به سراسر کشور گسترش یافته و باعث شده مسلمانان در بسیاری از بخش‌های دیگر این کشور هم هدف حمله قرار گیرند.
«محمد مرسی» ، رییس جمهور مخلوع مصر
۱۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۵:۰۰
«محمد مرسی» که از وی تحت عنوان اولین رئیس جمهوری «منتخب»، «اسلامگرا» و «غیرنظامی» در تاریخ مصر یاد می‌شود، یک‌سال پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با کودتای نرم ارتش از قدرت برکنار شد.
شیعه کشی؛ چرا!؟
۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۷
شیعیان پاکستان، افغانستان، عراق و حوثی های یمن نخستین قربانیان تقویت جریان های سلفی و وهابی بودند. متاسفانه جهان غرب با این تلقی که همه شیعیان به نوعی وابسته به ایران هستند و ایران نیز طبیعت ضد استکباری دارد، در مقابل این جنایات سکوت کر د زیرا این کشتارها را نوعی انتقام جوئی از ایران می داند.
گزارش کامل از شهادت فجیع چهار شیعه در شب ولادت حضرت ولی‏عصر(عج)
گروه های سلفی مصر، عصر دیروز "شیخ حسن شحاته" دانشمند شیعه ازهری را به همراه سه تن دیگر از پیروان اهل بیت(ع) ـ از جمله برادر این عالم بزرگ ـ به شهادت رساندند. همچنین این گروه ها به مراسم معنوی میلاد امام زمان نیز حمله کردند.
دیوید یروشالمی (David Yerushalmi)  یهودی آمریکایی ، قانون‌گذار شبکه اسلام‌هراسی
یروشالمی با حمایت نومحافظه‌کاران به یک مهره کلیدی در قانون‌گذاری آمریکا تبدیل شده است. در پیش‌نویس‌هایی که یروشالمی برای قوانین کنگره تهیه کرده، مسلمانان همواره دشمن و تهدید تلقی شده‌اند.
چرا بودایی‌ها به مسلمانان حمله می‌کنند؟
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۵۲
در میان همه آموزه‌هایی که به راهبان بودایی یاد داده می‌شود، تعهد پرهیز از قتل اولین آنهاست و می‌توان گفت که جایگاه اصل عدم توسل به خشونت در آیین بودایی از هر آیین دیگری بالاتر است. پس چرا راهبان بودایی علیه مسلمانان نفرت‌پراکنی می‌کنند و در اقداماتی شرکت کرده‌اند که در نتیجه آنها ده‌ها نفر کشته شده‌اند؟...
گزارش ماهانه جنگ علیه شیعیان
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۶
سازمان بین المللی شیعه رایتس واچ در گزارشی مهمترین عملیات تروریستی از حملات مسلحانه گرفته تا انفجار محل تجمع شیعیان و نیز سرکوب این قشر از مسلمانان توسط رژیم های سرکوبگر در کشورهای مختلف جهان را منتشر کرد.
بيانات رهبرمعظم انقلاب در اجلاس جهانی علما و بيدارى اسلامى‌‌
حضرت آيت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی در سخنان مهمی در اين اجلاس ضمن آسيب‌شناسی نهضت‌های بيداری اسلامی در منطقه، شاخص اساسی و محک نهضت‌ها را "ايستادگی بر سر اصول اسلامی" و "حضور مردم در صحنه" نام بردند.
مسلمان ستیزی و هراس قومی در سریلانکا
۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۰۲
حمله بوداییان تندرو به مراکز نیایش و بازرگانی مسلمانان سریلانکا در ماه های اخیر، اگر با ادامه شکیبایی مسلمانان روبرو نشود، می تواند آغازگر دوباره جنگ های داخلی در این کشور باشد.
دیوید هورویتز، مدیر پروژه اسلا‌م‌هراسی در آمریکا
دیوید هورویتز مدیر اصلی پروژه گسترده نفرت‌پراکنی علیه مسلمانان است که مورد حمایت سرمایه‌داران صهیونیست بوده با پشتیبانی‌ نظام حاکم بر آمریکا علیه اسلام و مسلمین فعالیت می‌کند.
پاملا گلر، ملکه اسلام‌هراسی
۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۰
از پاملا گلر به نام «سخنگوی بددهان» موج اسلام‌هراسی در آمریکا یاد می‌شود. این زن ژاژخای از بنیان‌گذاران گروه نفرت‌پراکنی «اسلامی‌سازی آمریکا را متوقف کنید!» و چندین پروژه ضداسلامی دیگر است.
حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۲۲
بمناسبت هفدهمین سالگرد ارتحال عالم ربانى ، حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
انتشار فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی درکلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) "
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین تبیین اهمیت بیداری اسلامی از نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) ، اقدام به تولید مجموعه فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی در کلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) " نموده است.
نقد فیلم سینمایی آرگو + دانلود فایل با کیفیت
در اعتراض به انتخاب فیلم سینمایی آرگو به عنوان بهترین فیلم آکادمی اسکار اقدام به بازپخش نسخه با کیفیت نقد فیلم آرگو با عنوان پنجه عقاب می شود . گفتنی است این مستند در بیش از هشت هزار صفحه اینترنتی بازنشر داشته است.
اسلام ستیزی گسترده در دومین کشور شیعی جهان
کشور جمهوری آذربایجان کشوری مسلمان نشین با اکثریت شیعه است که به آن دومین کشور شیعی جهان می گویند. با این حال به دلیل اهیمت کشورهای جدا شده از شوروی سابق برای آمریکا جریان های متعددی به منظور مقابله با اسلام در آن کشور شکل گرفته است که این جریان ها گه گاهی نیز اعتراضات مسلمین را برانگیخته و موجب ناآرامی ...
سوابق سیاسی شاگرد اول علامه طباطبایی/ تربیت برخی دانشجویان در خفا
ايشان حكمت و فلسفه را نيز در محضر مفسر كبير قرآن، عالم رباني علامه طباطبايي آموخت، از آنجا كه زينت علم با عمل صالح است و اخلاق و تهذيب نفس زيور مردان پاك آن روزگار، ايشان نيز با مدد از توفيق الهي پاي همت در مسير خود سازي و سير و سلوك نهاد. انفاس ملكوتي مرد فرزانه، معلم اخلاق مرحوم آيت الله علامه طباطبايي ...