حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
تصویب طرح حفاظت از مساجد و انجمن‌های اسلامی در آلمان
درخواست حفاظت بیشتر از مساجد و انجمن‌های اسلامی و مقابله با اسلام‌هراسی در شهر «برمن» آلمان از سوی اعضای اتحادیه‌های مسیحی و حزب دمکرات آزاد آلمان تصویب شد.
ناراحتی همسایگان «مسجد براکنل» از انتشار آگهی های اسلام هراسی
همسایگان مسجدی در شهر «برانکل» در «لیدز» از توزیع آگهی های اسلام هراسی علیه ساخت مسجد جدید واکنش اعتراضی نشان داده و این اقدام را زننده توصیف کردند.
نگاهی به فیلم "بیروت" ،  سهمِ هالیوود در پروژه معامله قرن
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، فیلم سینمایی بیروت (Beirut)که با نام مذاکره­‌کننده (The Negotiator) نیز شناخته می‌شود، فیلمی در رده فیلم­‌های سیاسی-جاسوسی محصول ایالات متحده آمریکا به کارگردانی براد اندرسون است که در سال ۲۰۱۸ (۲۲فروردین۱۳۹۸) ...
پاکستان، ترکیه و مالزی رسانه مشترک برای مقابله با اسلام هراسی ایجاد می کنند
نخست وزیر پاکستان در نیویورک اعلام کرد: این کشور با مشارکت ترکیه و مالزی شبکه تلویزیونی ویژه ای را تاسیس می کند که هدف اصلی آن مقابله با اسلام هراسی درجهان خواهد بود.
اهانت جوان مراکشی به مسجد و قرآن کریم
نیروهای امنیتی کشور آفریقایی مراکش، یک جوان ۲۲ ساله این کشوز را به اتهام اهانت به مسجد و بی‌حرمتی به ساحت مقدس قرآن کریم، دستگیر کردند.
«مامور مخفی»، جدیدترین پروژه ضد ایرانی هالیوود
هالیوود ذیل عنوان پرشکوه «کارخانه رویا سازی»، به پشتوانه کمپانی های ثروتمند و بزرگ فیلمسازی، به بازوی قدرتمند جنگ نرم آمریکا و تبیین رویکردهای منفی ضد کشورهای مستقل و به اصطلاح خصم این کشورها تبدیل شده است.
حمله به بیش از ۱۰۰ مسجد آلمان بر اثر افزایش اسلام‌هراسی‌ها
بر اثر افزایش اسلام‌هراسی‌ها در آلمان طی سال‌های اخیر، بیش از ۱۰۰ مسجد و موسسه مذهبی در این کشور در سال ۲۰۱۸ میلای هدف حمله قرار گرفتند.
تخریب گنبد مساجد، نمونه دیگری از اسلام‌زدایی در چین
یک نهاد ناظر بر آزادی ادیان در چین اعلام کرد که اخیراً با دستور دولت، نمادهای اسلامی از جمله گنبد ۵۰ مسجد این کشور تخریب شده است.
اعتراض به تهیه مطالب ضدشیعی برای ارائه در نماز جمعه مالزی
از خطیبان مساجد ایالت «سلانگور» در مالزی خواسته شده که در خطبه‌های نماز جمعه فردا، ۱۵ شهریور، مطالب ضد شیعی ارائه کنند که این امر با اعتراض منتقدان و فعالان مدنی روبه‌رو شده است.
ممنوعیت تظاهرات اسلام‌ستیزان در نزدیکی مساجد آیندهوون هلند
شهردار شهر آیندهوون هلند هرگونه تظاهرات گروه اسلام‌ستیز پگیدا در نزدیکی مساجد این شهر را ممنوع اعلام کرد.
دادگاه محاکمه فرماندار هندی در پرونده تخریب مسجد بابری
«کالیان سینگ»، فرماندار ایالت راجستان هند که متهم به نقش داشتن در تخریب مسجد بابری در سال ۱۹۹۲ است در دادگاهی در ایالت اوتار پرادش با اتهامات کیفری روبه‌رو خواهد شد.
ابراز نگرانی عمران خان از قتل عام مسلمانان در کشمیر
نخست وزیر پاکستان همتای هندی خود را «فاشیست» خواند و از احتمال وقوع نسل کشی علیه مسلمانان کشمیر ابراز نگرانی کرد.
ممنوعیت‌های ترامپ به مسلمانان کانادا هم رسید
در حالی که رفت و آمد اتباع کانادایی به آمریکا اغلب به سهولت صورت می‌گیرد، اخیراً واشنگتن به خاطر سیاست‌های اسلام‌هراسانه دونالد ترامپ، درباره ورود اتباع مسلمان کانادا نیز سختگیری‌های زیادی اعمال می‌کند و در آخرین نمونه از این سیاست‌ها، از ورود ۶ مسلمان کانادایی ممانعت به عمل آمد.
ترامپ نژادپرست و اسلام‌ستیز است
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۷
سناتور آمریکایی و رقیب انتخاباتی ترامپ گفت اقدامات رئیس‌جمهور آمریکا در ماجرای ممنوعیت ورود دو عضو کنگره به فلسطین اشغالی بخشی از نژادپرستی و اسلام‌ستیزی وی است.
فراخوان شورای مرکزی مسلمانان برای برگزاری تظاهرات ضد نژادپرستی در آلمان
شورای مرکزی مسلمانان آلمان از تمامی مسلمانان خواست تا در تظاهرات علیه نژادپرستی در جامعه آلمان شرکت کنند.
توهین رهبر جدید حزب «یوکیپ» بریتانیا به اسلام و قرآن
رهبر جدید حزب راست گرای افراطی «استقلال» بریتانیا مشهور به «یوکیپ» به خاطر «اسلام هراسی شرورانه» اش محکوم شد.
درباره اسلام‌ستیزی اعضای حزب حاکم انگلیس تحقیق می‌شود
با وجود شواهد گسترده در خصوص اسلام‌هراسی در حزب محافظه‌کار انگلیس، معاون این حزب مدعی شد حزب متبوعش موضعی سرسخت در قبال سخنان یا رفتارهای نامناسب دارد.دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز در جهان علاوه بر اسلام هراسی، ایران هراسی در دستور کار دستگاه های تبلیغاتی نظام سلطه قرار گرفته است.
اسلام هراسی و ایران هراسی در دستور کار نظام سلطه است
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروز در جهان علاوه بر اسلام هراسی، ایران هراسی در دستور کار دستگاه های تبلیغاتی نظام سلطه قرار گرفته است.
مقابله مسلمانان واشنگتن با اسلام هراسی در قالب روایت های شخصی
مسلمانان در واشنگتن آمریکا در سری جدید برنامه های تبلیغ اسلام و ارزش های اسلامی در حال ساخت پل های ارتباطی با همسایگان خود در «تاکوما» هستند.
۱۵۶ حمله علیه مسلمانان آلمان در سال ۲۰۱۸
هر سال، پلیس آلمان صدها حمله به مراکز اسلامی در این کشور را ثبت می‌کند. با این وجود نیروهای امنیتی فدرال ادعا می‌کنند که این حملات صرفاً با انگیزه اسلام‌هراسی انجام نمی‌شود! در حالی که پس از تهدید چند مسجد آلمان به بمب‌گذاری در هفته‌های اخیر، بحث درباره جرائم نژادپرستانه علیه مسلمانان دوباره داغ شده ...