با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
ماتئوش موراویه‌تسکی (Mateusz Morawieck)، نخست‌وزیر لهستان
نخست وزیر لهستان با اعلام اینکه مهاجران زیادی از کشور اوکراین دریافت کرده است، پذیرش مهاجر از کشورهای اسلامی را رد کرد.
مسأله حجاب زن مسلمان در غرب
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴
حجاب و کیفیت پوشش زن مسلمان در غرب یکی از معیارهای کلیدی برای تشخیص میزان تعهد دینی فرد و حتی وابستگان نزدیک او می باشد.
تاسیس مسجدی در تایوان توسط ماهیگیران اندونزیایی
ماهیگیران اندونزیایی شهر یایلان (Yilan) درشمال تایوان، مسجدی را در بندر ماهیگیری نانفانگائو (Nanfang-ao) در این شهر بنا کردند.
تلاش برای رفع سوءتفاهم‌ها درباره اسلام
سخنرانان مسلمان در برنامه گفتگو در مورد اسلام در کتابخانه شهر ونکوور (Vancouver) در ایالت واشنگتن آمریکا تلاش کردند سوءتفاهم‌ها درباره اسلام را برطرف کنند.
بوکوحرام، مسئول کشتار 5 هزار مسلمان در نیجریه
شورای مسلمانان ایالت اداماوا (Adamawa) در شرق نیجریه از کشتار 5247 مسلمان توسط گروه تروریستی بوکوحرام در 5 سال اخیر در 7 منطقه این ایالت خبر داد.
مجازات مسلمانان چین در صورت انتقاد از دولت
اقلیت مسلمان اویغور در صورت کوچکترین انتقادی از دولت با مجازات‌های سنگینی مواجه خواهند شد.
تکرار تراژدی مسلمانان روهینگیا در هند
هند پس از دهه‌ها بحث و کشمکش، در حال تهیه اولین پیش‌نویس لیست اسامی شهروندان ایالت آسام در شمال شرقی هند و در همسایگی کشور بنگلادش است.
افزایش قوانین ضد اسلامی ایالت‌های آمریکا در دوران ترامپ
طی یک سال گذشته بیست و سه لایحه برای ممنوعیت به کارگیری قوانین اسلامی برای مراجعین مسلمانان در محافل قضایی ۱۸ ایالت آمریکا ارائه شده است.
موج سواری آمریکا بر صنعت جدید « اسلام هراسی»
چالش های زندگی برای مسلمانان در آمریکا از زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ وارد مرحله جدیدی شده است.
کمک مالی مسلمانان تگزاس به آوارگان روهینگیا
گروه خیریه مسلمانان شهر آستین (Austin) در ایالت تگزاس آمریکا مبلغ ۵۵ هزار دلار برای کمک به مسلمانان روهینگیا جمع‌آوری کردند.
چین حلقه فشار بر مسلمانان را تنگ‌تر می‌کند
به عقیده اندیشمندان، نحوه حاکمیت چین بر منطقه سین‌کیانگ به ویژه جمعیت بزرگ مسلمانان اویغور ساکن این منطقه، بازتابی از حکومت بسته کره شمالی و آپارتاید آفریقای جنوبی است.
انتقاد شورای عالی مسلمانان کنیا به آزار دانش‌آموزان محجبه
شورای عالی مسلمانان کنیا از وزارت آموزش این کشور خواست مقابله با آزار و تبعیض علیه دانش‌آموزان محجبه در مدارس را مد نظر قرار دهد.
تظاهرات مسلمانان هند در اعتراض به کشتن موذن مسجد
مسلمانان هند با حضور در خیابان‌های شهر «بهیماورم» ایالت آندراپرادش در اعتراض به حمله به مسجدی در این ایالت و کشتن موذن و آتش زدن قرآن‌های آن تظاهرات کردند.
قتل مسلمان هندی به بهانه جمع‌آوری پول برای کمپین
پلیس هند از تلاش یک مرد هندو برای جمع‌آوری کمک‌های مالی جهت راه‌اندازی کمپین ضد اسلامی با انتشار فیلمی از خود که در حال کشتن یک مسلمان است، خبر داد.
اسلامی فراتر از توهمات در کتاب نویسنده آلمانی
کتاب «اسلام در آلمان» نوشته ماتیاس روحه، نویسنده آلمانی در سال جاری میلادی به زبان آلمانی منتشر شده است و ۴۱۶ صفحه دارد.
تاسیس سازمان مسلمانان در تگزاس
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۲
سازمان غیر انتفاعی مسلمانان تگزاس با هدف ایجاد فضای آموزشی و تفریحی برای تمام مسلمانان شهر آستین (Austin)، مرکز ایالت تگزاس آمریکا راه اندازی شد.
حمله نژادپرستانه به یک مسلمان فلسطینی در انگلیس
روزنامه دیلی میل روز پنجشنبه گزارش داد که یک جوان فلسطینی ساکن شهر دورهام انگلیس به‌طور وحشیانه‌ای از سوی چند مرد انگلیسی مورد ضرب و شتم قرارگرفت و مجروح شد.
مسلمانان اتریش، بازی نژادپرستانه و زندگی در سکوت
مسلمانان در اتریش روزگار سختی را می‌گذرانند و بیشتر ناراحتی آنان به دولت جدید این کشور مربوط می‌شود که با ادای سوگند فعالیت خود را آغاز کرد.
شرکت نایک فروش «حجاب ورزشی» را آغاز کرد
نایک، شرکت بزرگ تولید محصولات ورزشی، فروش اولین طرح حجاب ورزشی خود را به رغم برخی اعتراضات و مخالفت‌ها، با نام «پرو حجاب» آغاز کرد.
احداث مرکز اسلامی در جمهوری کارلیا
معاون اول اداره دینی مسلمانان فدراسیون روسیه از تصمیم برای ساخت محل جدیدی با فضای فیزیکی بزرگ‌تر برای عبادت و نماز مسلمانان در جمهوری کارلیا خبر داد.