با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
ابتکار مسجد ترکیه برای تشویق کودکان به حفظ
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از ترک پرس، دست اندرکاران مسجد شلالة در شهر کوتاهیه در ترکیه با هدف تشویق کودکان به مشارکت در دوره های حفظ قرآن کریم و علاقمند ساختن آنها به مسجد، اقدام به توزیع هدایا میان آنان می کند.«برهان یلدرم»، امام و خطیب مسجد شلاله با بیان این که ما هر سال ...
اسلام‌ستیزی در آمریکا به خانه کاندیدای مسلمان رسید
بنر کاندیداتوری مسلمان آمریکایی که برای انتخابات شهرداری شهر «نیوبوریپورت» در ایالت «ماساچوست» کاندید شده است، در اقدامی اسلام‌ستیزانه در محوطه منزل او تخریب شد.
کتاب «زیبایی در متون اسلامی» منتشر شد
کتاب «زیبایی در متون اسلامی» به همت انجمن مطالعات نظری طلاب مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.
دعوت از سیاستمدار اسلام‌ستیز آمریکایی به بازدید از مسجد
مسلمانان ایالت آلاباما در آمریکا از «روی مور»، کاندیدای مجلس سنا، دعوت کردند تا از مسجدشان دیدن کند و اطلاعات دست‌ اولی در مورد اسلام دریافت کند.
ربودن مهاجران مسلمان توسط کشتی نژادپرستان اروپایی
گروهی موسوم به «Generation Identity» از جنبش‌های ضد مهاجرتی در اروپا یک فروند کشتی برای ربودن مهاجران مسلمان در آب‌های مدیترانه و بازگرداندن آن‌ها به خاورمیانه اجاره کردند.
دادخواست کارگران مسلمان علیه شرکت خودروسازی آمریکا
۱۶ نفر از کارگران مسلمان شرکت خودروسازی «بروس جفرسون» در شهر «وارن» ایالت میشیگان آمریکا علیه این شرکت به خاطر اجبار به انتخاب بین اسلام یا ترک شغل شکایت کردند.
بهانه جدید برای تخریب منازل مسلمانان میانمار
نیروهای میانماری ساختمان نیمه‌کاره‌ای در ماندالای مرکزی را در پی فشارهای بوداییان به تصور مسجد‌بودن تخریب کردند.
حمله مسلحانه به ساختمان رادیو قرآن لیبی + عکس
گروهی مسلح با ورود به رادیو قرآن «قمم‌ الاندلس» در شهر «طرابلس»، پایتخت لیبی و ضرب و شتم کارکنان، آن‌ها را تهدید به مرگ کردند.
رأی دادگاه عالی هلند به نفع مسلمانان
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴
دادگاه عالی هلند دستوری صادر کرد که دولت این کشور را به حمایت مالی از ساخت یک مدرسه اسلامی در آمستردام و تأمین بودجه آن ملزم می‌کند.
چالش های پیش روی جامعه مسلمانان آمریکا
نتایج پژوهش های مرکز تحقیقات پیو (Pew Research Center) نشان می دهد که مسلمانان در آمریکا با تبعیض های گسترده روبه رو بوده، به ترامپ اعتماد نداشته و معتقدند که آمریکایی ها دیگر اسلام را بخشی از جامعه خود نمی دانند.
وحدت مسلمانان و مسیحیان برای دفاع از مسجدالاقصی
یکی از جوانان مسیحی ساکن قدس در اقدامی جالب و تحسن برانگیز در حالی که انجیل در دست داشت و صلیبش را به گردن انداخته بود، خود را به میان هزاران نمازگزار مسلمان در اطراف مسجد الاقصی رسانده و همگام با آن ها به دفاع از این مسجد مبارک برخواست.
هدف اسلام‌ستیزان ضدآمریکایی نشان‌دادن مسلمانان است
روزنامه «واشنگتن پست» در گزارشی هدف اسلام‌ستیزی گروه افراطی و ضد مسلمان «اقدام برای آمریکا» را ضد آمریکایی‌ نشان‌دادن چهره اسلام و مسلمانان اعلام کرد.
نصب دوربین به جای گیت های الکترونیک در ورودی مسجد الاقصی
کابینه رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته تا اقدامات دیگری از جمله نصب دوربین های نظارتی را جایگزین گیت های الکترونیکی کند.
تجهیز ۵۰ مرکز حفظ قرآن در اردن
۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۴
۵۰ مرکز حفظ قرآن در منطقه «اغوار شمالی» اردن تجهیز و نوسازی شد.
هتک حرمت مسجد شرق فرانسه محکوم شد
۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۵
مرکز نظارت بر اسلام‌هراسی وابسته به دارالافتاء مصر هتک حرمت یک مسجد در شرق فرانسه را که اخیرا صورت گرفت، محکوم کرد.
«آوایس مالک»، از اعضای مرکز اسلامی ساوتون لندن گفت: باز بودن درهای این مرکز به روی پیروان ادیان مختلف و زنان و کودکان بسیار مفید بوده است و آن‌ها با حضور در برنامه‌های تقریب بین ادیان، همواره از مسلمانان حمایت کرده‌اند.
مخالفت با ساخت مجتمع مسکونی مسلمانان در استرالیا
طرح ساخت مجتمع مسکونی ویژه مسلمانان در محوطه کالج بین‌المللی اسلامی استرالیا در شهر «بریزبن» مرکز ایالت «کوئینزلند» به دلیل مخالفت شهروندان از سوی شورای شهر رد شد.
لغو برنامه دین‌ستیز مشهور در شبکه آمریکایی
یک ایستگاه رادیویی در آمریکا که از ریچارد داوکینز دعوت کرده بود برای صحبت در مورد کتاب جدید خود به این شبکه برود، به خاطر توئیت‌های ضداسلامی او این برنامه را لغو کرد.
برگزاری نشست با موضوع اسلام هراسی در ایالت کنتیکت آمریکا
از آنجایی که بسیاری از مردم آمریکا دیدگاه‌ های منفی نسبت به اسلام دارند، ایالت کنتیکت میزبان مباحثی با موضوع اسلام‌ هراسی بود.
موافقت با توسعه مسجد روستایی در انگلیس
شورای شهر «های ویکام» در جنوب شرقی انگلیس با پیشنهاد توسعه مسجد روستای «تاون فیلد هاوس» واقع در جاده «توتریج» موافقت کرد.