با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی نقشه شوم استکبار است
محمدرضا باقری در دیدار با رییس مؤسسه خیریه شاه همدان پاکستان، از اسلام‌هراسی، شیعه‌هراسی و ایران‌هراسی، به عنوان سه محور اساسی استکبار جهانی برای به رسیدن به اهداف پلید خود یاد کرد.
محکومیت آتش‌سوزی مسجد «نسفات» در منچستر
عده‌ای از شهروندان، مشاوران و نمایندگانی از جوامع مسیحیان و یهودیان شهر «منچستر» انگلیس در حمایت از مسجد «نسفات» در جاده «درویلزدن» این شهر که دچار آتش‌سوزی عمدی شد، راهپیمایی و این حادثه اسلام‌ستیزانه را محکوم کردند.
آزادی مشروط برای عامل تهدید نمازگزاران مسجد «ارگن» آمریکا
عامل تهدید نمازگزاران مسجد ایالت «ارگن» آمریکا در دادگاه تجدیدنظر شهرستان «لین» به دلیل داشتن مشکلات روانی به سه سال آزادی مشروط محکوم شد.
نا کارآمدی دولت میانمار برای پایان دادن به خشونت علیه مسلمانان
«یانگی لی»، نماینده سازمان ملل در میانمار تصریح کرد: تلاش حکومت برای پایان دادن به خشونت علیه مسلمانان ایالت راخین کافی نبوده است.
اقامه نماز صبح فلسطینیان پشت ورودی‌های مسجدالاقصی
همزمان با اعلام روز جمعه خشم در فلسطین و درحالی که تدابیر امنیتی رژیم صهیونیستی پشت دربهای مسجدالاقصی با کار گذاشتن گیت‌های تردد بالا گرفته است، صدها فلسطینی نماز صبح خود را در «باب‌الاسباط» اقامه کردند.
ممنوعیت ورود مردان کمتر از ۵۰ سال به مسجد الاقصی
رژیم صهونیستی از ممنوعیت ورود تمامی مردان مسلمان دارای کمتر از ۵۰ سال به مسجد الاقصی و بخش قدیمی بیت المقدس اشغالی خبر داد.
حمله به زن محجبه در لندن/ عکس مهاجم هزاران بار ریتوییت شد
شهروند مسلمان ساکن لندن با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود‌ از حمله نژادپرستانه علیه خود در ایستگاه متروی این شهر خبر داد و تصویر فرد مهاجمی را که تلاش کرده بود تا حجابش را از سر او بردارد، منتشر کرد.
همایش «نقش زنان در ساخت جامعه از دیدگاه اسلام» در هند
همایش بین‌المللی «نقش زنان در ساخت جامعه انسانی از دیدگاه اسلام» 31 شهریورماه سال جاری در ایالت «کرالا»ی هند برگزار می‌شود.
ارسال بسته موهن به ساحت قرآن به سازمان اسلامی کالیفرنیا
شعبه کالیفرنیای شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، بزرگ‌ترین سازمان حامی حقوق مدنی مسلمانان آمریکا، چندی پیش از طریق پست، بسته‌ای محتوی یک نسخه قرآن کریم که در میان مواد ناپاکی قرار گرفته بود، دریافت کرد.
پليس در جستجوی عاملان اهانت به قرآن در مسجد كبک
پليس كبک در کانادا در حال تحقيق در مورد عامل يا عاملان اهانت به قرآن و ارسال نسخه مخدوش‌شده به مسجد كبک است.
اخراج دانش آموزان دختر محجبه از مراسم اهدا جوائز موفقیت آموزشی
ایرک بیکینین فعال اجتماعی گفت: برخی از دانش آموزان دختر مسلمان را به دلیل داشتن روسری و حجاب از مراسم اهدای مدال و جوائز اخراج کردند.
مسلمانان انگلیس و مأموریت سخت واقع‌نمایی در رسانه‌ها
جوانان مسلمان در انگلیس طی سال‌های اخیر تلاش کرده‌اند با انتشار نشریات و ایجاد رسانه‌های جدید تصویری واقعی از اسلام و زندگی مسلمانان در این کشور ارائه کنند و با مسائل نادرستی که در مورد این دین و پیروان آن‌ در رسانه‌ها مطرح می‌شود، مقابله کنند.
۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۲
مسجد جدید استان «اکمولا»ی قزاقستان در جوار کلیسای ارتدوکس و کلیسای کاتولیک طی مراسمی در این استان افتتاح شد.
کمپین پوسترها در بوستون برای مقابله با اسلام‌هراسی
مقامات شهر بوستون آمریکا به برگزاری کمپین عمومی جدیدی برای مقابله با اسلام‌هراسی اقدام کرده‌اند که به برافراشتن پوسترهایی در سراسر این شهر اختصاص دارد.
کارگاه مقابله با اسلام‌هراسی در دانشگاه «ویسکانسین» آمریکا
دانشگاه «ویسکانسین» آمریکا از تمام دانشجویان دعوت کرد برای شرکت در کارگاه مقابله با اسلام‌هراسی ثبت‌نام کنند.
افزایش هشدار دهنده جرائم مربوط به "نفرت از مسلمانان" در آمریکا
شورای روابط اسلامی آمریکایی اعلام کرد، تعداد جرائم مربوط به نفرت از مسلمانان در شش ماه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی در مقایسه با شش ماه دوم همان سال، ۹۱ درصد افزایش داشته است.
کمپین دعوت از مردم میشیگان برای مطالعه قرآن
مسلمانان شیکاگو با راه‌اندازی کمپینی از مردم درخواست کرده‌اند که برای شناخت اسلام، آن را از منبع اصلی آن یعنی قرآن بشناسند.
آتش‌سوزی در مرکز اسلامی منچستر + عکس
پلیس «منچستر» انگلیس از آتش‌سوزی مسجد و مرکز اسلامی «نسفات» در جاده « درویلزدن» این شهر خبر داد.
مساجد انگلیس؛ هفته‌ای یک بار هدف حملات ضد اسلامی
بنابر گزارش سازمان «تل‌ ماما» بین ماه‌های می (اردیبهشت) 2013 و ژوئن (خرداد) 2017، 167 مسجد در انگلیس مورد هدف حمله و حوادث ضد اسلامی قرار گرفته است.
لزوم برخورد قانونی با مروجان اسلام‌هراسی
اصحاب رسانه و نمایندگان سازمان‌های مدنی در نشست سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی(آیسسکو) وابسته به سازمان همکاری اسلامی بر ضرورت برخورد قانونی با مروجان اسلام‌هراسی تأکید کردند.