با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
بریتانیا؛ محل زندگی متنوع‌ترین جمعیت مسلمانان جهان
بریتانیا محل زندگی یکی از متنوع‌ترین جمعیت‌های اسلامی جهان است و تاریخ مسلمانان در این کشور به بیش از هزار سال بر می‌گردد.
رایزنی فرهنگی سفارت ایران در آنکارا به مناسبت ماه رمضان جلسات تفسیر قرآن در این مرکز برگزار کرده است.
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۷
مرکز مطالعات اسلامی «استراتدزبرگ» و سازمان ترویج همبستگی دینی و فرهنگی و نژادی در ایالت پنسیلوانیای آمریکا ضیافتی برای گردهم آوردن و گفت‌وگوی مسلمانان و غیرمسلمانان برگزار کردند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸
کریستیانو رونالدو به رئیس باشگاه رئال مادرید گفته است که قصد دارد فوتبالش را در خارج از اسپانیا ادامه دهد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۱
سلام و خداقوتاین فراخوان برای ترخیص یک بیمار نیازمند است.آقای س.ع.ک حدودا ۵۰ ساله قبلا کیف دوز بوده و به دلیل ورشکستگی الآن تو بازار تهران باربری میکند.۴ فرزند دارد که متاسفانه یکی از فرزندانش هم دچار بیماری مغزی است.یکی دیگر از فرزندان این پدر که دختر سه ساله‌ ای است که به دلیل چسبندگی روده مدتی ...
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا و یک مقام مسئول در کاخ سفید، اعلام کردند که دولت آمریکا نمی‌تواند مرگ «ابوبکر البغدادی»، سرکرده داعش در حملات روسیه را تأیید کند.
محکومیت زن آمریکایی عامل حمله به مسجد
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹
زن کالیفرنیایی عامل حمله به مسجد شهر «ساکرامنتو» در ایالت «کالیفرنیا» از سوی دادگاه این ایالت به ۵ سال تعلیق مراقبتی محکوم شد.
برنامه‌ «حقوق خود را بشناسید» با هدف تبیین حقوق شهروندی مهاجران مسلمان در مرکز اسلامی شهر «بنتون‌ویل» واقع در ایالت «آرکانزاس» آمریکا برگزار شد.
شرایط امنیتی برای مسلمانان در آلمان بدتر شده است
رئیس شورای مرکزی مسلمانان در آلمان، ضمن انتقاد از شرایط امنیتی برای مسلمانان در این کشور گفت: مساجد دیگر برای ما امن نیستند.
جبهه هماهنگی انجمن‌های علمای مسلمان(اهل تسنن)، با حضور هیئت‌های دینی و شوراهای فتوا از 15 کشور و با هدف هماهنگی بیشتر میان تلاش‌های دینی و نزدیک ساختن نقطه نظرها و اجتهاد فتاوا تشکیل می‌شود.
شرکت‌های صنایع دیجیتال، نرم‌افزار و اسمارت در روسیه قصد دارند برای پاسخ به نیازهای روزافزون مسلمانان این کشور، اپلیکیشن‌ حلال را توسعه دهند.
افزایش 60 درصدی جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان در کانادا
طبق جدیدترین آمار از سوی دولت کانادا که منتشر شد، جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان در این کشور 60 درصد افزایش داشته است.
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۷
یک سازمان خیریه در شهر کاردیف، پایتخت ولز، فیلمی ساخته است که تلاش می‌کند به مردم کمک کند متوجه شوند چرا زنان مسلمان تصمیم می‌گیرند که حجاب داشته باشند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۵
سلام و خداقوتاین فراخوان برای تهیه جهیزیه یک عروس آبرومند است.خانم ز.خ مادر خانواده چند سالی است که از همسر خود به علت اعتیاد جدا شده ودر حال حاضر به همراه دو فرزند خود در یک منزل کوچک استیجاری با اجاره ماهیانه ۳۸۰ هزار تومان زندگی می کنند.ایشان امورات زندگی خود وفرزندانش را به وسیله قالی بافی به صورت ...
رئیس پلیس لندن: اسلام‌هراسی غیر قابل تحمل است
«کرسیدا دیک» با اشاره به افزایش حملات ناشی از نفرت علیه مسلمانان پس از حملات تروریستی اخیر در لندن گفت: اسلام‌هراسی غیر قابل تحمل است؛ هدف تروریست‌ها جدا کردن ما از هم است پس ما نباید به آن‌ها اجازه این کار را بدهیم.
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۶
بزرگترین مسجد ویتنام در شهر «چائو داک» در استان «آن گیانگ» در کشور ویتنام افتتاح شد.
​دستگیری مظنون اصلی حملات ضد اسلامی در سریلانکا
پلیس سریلانکا از دستگیری یک بودایی افراطی مظنون به دست‌داشتن در حملات زنجیره‌ای علیه مسلمانان در این کشور خبر داد.
نسخه‌ قدیمی از قرآنی دست‌نویس متعلق به سوریه به همت بنیانگذار مرکز پژوهش و میراث جهانی در دانشگاه «چپمن» کالیفرنیا به نمایش گذاشته شد.
تجمع اسلام‌ستیزان مقابل مسجد «ریچاردسون» تگزاس
در پی تظاهرات ضد شریعت از سوی سازمان افراطی «اقدام برای آمریکا»، جمعی از اسلا‌م‌ستیزان با تفنگ مقابل مسجد شهر «ریچاردسون» تجمع کردند.
معرفی اسلام در تگزاس همزمان با اعتراضات ضد اسلامی
مسجد شهر «آلن» در ایالت «تگزاس» در پاسخ به تظاهرات ضد شریعت از سوی سازمان «اقدام برای آمریکا» درهای خود را برای معرفی اسلام حقیقی به روی غیر مسلمانان باز کرد.