با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
کمپین «دیدار با مسلمانان» در سراسر استرالیا برای مقابله با اسلام هراسی
کمپین دیدار با مسلمانان برای از بین بردن تصورات غلط درباره اسلام در سراسر استرالیا برگزار می شود.
تشدید فضای امنیتی مسجدالاقصی به روایت المنار
در پی انجام عملیات استشهادی در مسجدالاقصی، با دستور مستقیم نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی فضای امنیتی در این مکان عبادی به اوج خود رسید.
متهم شدن سرویس جاسوسی کانادا به اسلام هراسی
کارمندان سرویس جاسوسی کانادا کارفرمایان خود را به اسلام هراسی و نژاپرستی متهم کردند.
آغاز نشست دو روزه «مبارزه با اسلام هراسی» در لندن
نشست «مبارزه با اسلام هراسی» از امروز با حضور شخصیت ها اسلامی و کارشناسان رسانه ای و نمایندگان جامعه مدنی در لندن آغاز شد.
«سانگژیانگ»؛ مهد فعالیت‌های اسلامی شانگهای
مسجد تاریخی «سانگژیانگ»، یکی از مساجد قدیمی چین بوده که در قرن 14 میلادی تأسیس شده و از همان زمان مهد فعالیت‌های اسلامی مسلمانان شانگهای به‌شمار می‌رود.
روزگار سخت مسلمانان چین زیر سلطه حکومت پلیسی
جیمز لیبولد، متخصص حوزه امنیت چین در دانشگاه لاتروب استرالیا گفت: چین به طور بی‌سابقه‌ای در حال ایجاد یک حکومت پلیسی برای سرکوب مسلمانان است.
ضرب و شتم خانواده‌ای مسلمان در قطار مسافربری هند
بنابر اخبار منتشر شده در رسانه‌های هند، حدود ۳۰ نفر از هندوها با میله و چوب به یک خانواده مسلمان در قطار مسافربری ایالت «اوتار پرادش» حمله و آن‌ها را مجروح کردند.
خطر تخریب یکی از کهن‌ترین مساجد کنیا
جزر و مد شدید به دلیل گرم‌شدن کره زمین یکی از کهن‌ترین مساجد کنیا را در شهر «متواپا»ی ین کشور در معرض خطر ویرانی و تخریب قرار داده است.
برای اولین بار در نیم قرن گذشته اذان از مسجد الاقصی پخش نشد
متعاقب مسدود شدن مسجد الاقصی به وسیله نظامیان رژیم صهیونیستی، برای اولین بار در نیم قرن گذشته اذان در مسجد الاقصی پخش نشد.
آتش اسلام‌ستیزی دامن مهاجم رئال مادرید را گرفت!
به بهانه مفتوح ماندن پرونده بنزما در فوتبال فرانسه، نشریه اکیپ نگاهی به فرایند اسلام‌ستیزی در لوشامپیونه انداخته است.
پیام اسلام‌ستیزانه برای خانواده مسلمان شهر هلنا آمریکا
پلیس شهر «هلنا» در ایالت «آلاباما»ی آمریکا در جستجوی عاملان درج تصویر و پیام اسلام‌ستیزانه و موهن روی خودروی یک خانواده مسلمان در این شهر است.
آموزش اسلام به معلمان در سانفرانسیسکو
به دنبال اجباری شدن آموزش اسلام در ایالت کالیفرنیا، مؤسسه اسلامی ناحیه «استنفورد» در شهر «سانفرانسیسکو» دوره آموزشی 5 هفته‌ای برای معلمان جهت آموزش راهکارهای نوین تدریس اسلام برگزار کرد.
فرمان نژادپرستانه ترامپ به مسلمانان کانادا نیز رسید
۴ مسلمان مقیم کانادا در تماس با «سیندی شیرنیاک»، وکیل بین‌المللی این کشور از لغو کارت عبور خود و ممنوعیت ورود آن‌ها به خاک آمریکا خبر دادند.
با افزایش آگاهی کشورهای اسلامی و اهتمام به استفاده از محصولات حلال، صنعت تولید شکلات و شیرینی در کشورهای آسیای مرکزی رشد و توسعه خوبی داشته است؛ به‌گونه‌ای که محصولاتی که نشان حلال ندارند، نمی‌توانند در این بازارها رشد کنند.
آغاز مبارزه با حجاب در تاجیکستان
۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۹
مقامات استان سغد تاجیکستان کارگروهی تشکیل داده اند تا برای ممنوعیت آنچه "لباس مغایر فرهنگ ملی این کشور" نامیده شده تبلیغ کند.
تظاهرات هزاران هندی‌ در اعتراض به خشونت‌ علیه مسلمانان
هزاران هندی در شهرهای مختلف این کشور در اعتراض به حملات خشونت‌آمیز اخیر علیه اقلیت مسلمانان تظاهرات کردند.
حبس الکترونیکی فرد موهن به مسلمانان در «ماساچوست» آمریکا
«نیل هاچکیس»، عامل اهانت و تهدید چند نفر از مسلمانان در شهر «ووستر» در ایالت «ماساچوست» آمریکا به ۱۲ ماه حبس الکترونیکی و پرداخت جریمه محکوم شد.
محکومیت هتک حرمت مسجد «تنسی» در آمریکا
غیر مسلمانان شهر «مورفریزبورو» در ایالت تنسی آمریکا با تجمع در مقابل مسجد و مرکز اسلامی این شهر ضمن محکوم کردن هتک حرمت این مکان عبادی با مسلمانان اعلام همبستگی کردند.
تولید اولین نرم افزار آموزش نماز برای مسلمانان فرانسوی زبان
اولین نرم افزار آموزش نماز شیعی به زبان فرانسوی شامل آموزش وضو و احکام وضو و آموزش نمازهای پنج‌گانه ه زودی از طریق فروشگاه گوگل پلی با عنوان «Comment prier» عرضه می شود.
اعتراض مردمی به پست‌های اسلام‌ستیزانه مقام آمریکایی
شهروندان و فعالان شهر «پالوس» در ایالت «ایلینوی» آمریکا پیش از آغاز نشست هیئت امنای این شهر در اعتراض به پست‌های اسلام‌ستیزانه یکی از اعضای این هیئت در شبکه اجتماعی فیس‌بوک، راهپیمایی برگزار کردند.