حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
«بتل‌فیلد 3» ، شبیه‌سازی حمله به ایران در یک بازی رایانه ای
در داستان بخش یک نفره بازی کاراکتر اصلی، شخصی به نام بلکبرن، گروهبان نیروی تفنگداران دریایی آمریکاست که کاربر کامپیوتری را به عنوان بازیکن، در طول بازی برای دستگیری یک مأمور گروه آزادی و مقاومت مردمی، که یک ایرانی به نام سلیمان است، با خود همراه می‌کند/ برای نزدیک تر شدن کاراکترهای این بازی با ایران ...
معرفی محله‌ مسلمانان به عنوان مرکز تروریسم توسط پلیس آمریکا
اف‌بی‌آی علاوه بر آموزش‌های ضداسلامی به مأموران خود، از نقشه‌های اماکن تجاری، اجتماعی، و مذهبی اسلامی برای معرفی آنها به عنوان مأمن مظنونان اصلی تروریست استفاده می‌کند.
از اسلام‎هراسی تا ایران‎هراسی
۲۰ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۴۹
موج ایران‎هراسی در چند سال اخیر در هالیوود توسط پنتاگون کاملا حمایت می‎شود.
اسلام ستیزی در جزوات اف بي آي + فیلم
۳۱ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۲:۱۶
بر اساس جزوات مرکز آموزشی اف‌بی‌آی در ویرجینیا هرچه یک مسلمان مومن‌تر باشد، احتمال خشونت‌طلبی وی نیز زیادتر است.
تشديد اسلام هراسي در آمريكا
۲۷ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۳۰
يک دهه پس از تبدیل شدن بن لادن به نماد شیطان و حتی پس از مرگش، نفرت از مفهوم اسلام به طور فزاینده‌ای در حال گسترش است. چنین چیزی توسط رسانه‌ها و سیاست‌گذارانی مانند پیترکینگ ــ از اعضای کنگره و برگزارکننده جلسه اقامه دعوا پیرامون تهدیدات ناشی از تروریست‌های مسلمان که در خود آمریکا رشد و پرورش یافته‌اند ...
برافروختن هیزم اسلام هراسی با بودجه 42 میلیون دلاری + pdf
هفت موسسه آمریکایی و صهیونیستی با اعطای بیش از 42 میلیون دلار سبب برافروخته شدن هیزم اسلام‌هراسی در آمریکا و دیگر نقاط جهان در سال‌های اخیر شده‌اند.
بیانیه مجمع سازمان های غیردولتی و فعالان حامی آزادی قدس شریف به مناسبت اقدام انقلابی مردم مسلمان مصر در تسخیر سفارت رژیم صهیونیستی
مصر و مردم پر شورش همیشه پیشتاز تحولات جهان عرب بوده است. جمعه ۱۸/۰۶/۱۳۹۰ بار دیگر مردم انقلابی مصر حماسه ای زیبا از ایمان جهاد و شهادت آفریدند و بار دیگر گام در مقام پیشتازی برای ملل مسلمان و عرب نهاده اند و غیرت اسلامی و عربی ملت های دیگر را به حماسه آفرینی دیگر فراخوانده اند. مجمع سازمان هاي غيردولتي ...
گزارش اسلام ‎ستيزي در غرب
۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۰
به مناسبت 14 مرداد، روز جهاني حقوق بشر اسلامي و کرامت انساني، مرکز پايش وضعيت حقوق بشر وزارت امور خارجه ايران گزارشي در رابطه با موضوع اسلام­ستيزي و وضعيت اقليتهاي مسلمان در غرب منتشر کرده است.
نمایش اسلام آمریکایی در سریال «مسلمانان آمریکایی»‌
شرکت تی‌ال‌سی، که به تولید برنامه‌های تلویزیونی در آمریکا می‌پردازد، با پخش سریالی روایت خود از خانواده‌های مسلمان آمریکا و گرایش آنها به فرهنگ آمریکا را نمایش می‌دهد.
فیلم جنجالی "پنج مناره در امریکا" که محصول مشترک ترکیه و امریکا
فیلم جنجالی "پنج مناره در امریکا" که محصول مشترک ترکیه و امریکا است به رغم داشتن ژانر درام و اکشن، محتوای کاملا ضد اسلامی دارد.
افزایش اسلام ‌هراسی و توهین به مسلمانان در آمریکا + سند
بر اساس گزارش شورای روابط آمریکایی - اسلامی و مرکز نژاد و جنسیت برکلی دانشگاه کالیفرنیا، اسلام‌ هراسی و توهین به مسلمانان در آمریکا در سال‌های 2009 و 2010 روندی رو به رشد داشته است.
جزئيات جلسه مخفيانه محفل ماسونی بيلدربرگ
بررسي سرنگوني حکومت سوريه، تداوم حمله به ليبي، تشديد کشتار و کاهش جمعيت جهان و سانسور اينترنتي، در ميان پذيرايي از مهمانان ويژه توسط جوانان همجنس باز، از محورهاي نشست اخير بيلدربرگ در سوئيس بود.