با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
نوع مطلب :
انتقال سفارت اسرائیل به قدس اهانت به مسلمانان است
محمد حسین، مفتی اعظم بیت‌المقدس و سرزمین‌های اشغالی فلسطین، تصمیم دونالد ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس را «اهانت» به مسلمانان برشمرد.
ممنوعیت پخش اذان صبح در مساجد قدس
۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
رژیم صهیونیستی از 15 آبان ماه پخش اذان صبح در سه مسجد شهر «ابودیس» واقع در استان قدس را ممنوع کرد.
86 بار جلوگیری از پخش اذان در حرم ابراهیمی
مسئولان رژیم اشغالگر صهیونیست در ماه اکتبر، 86 بار از پخش اذان در حرم شریف ابراهیمی در شهر الخلیل در کرانه باختری رود اردن جلوگیری کردند.
یونسکو: «مسجدالاقصی» صرفا متعلق به مسلمانان است
سازمان یونسکو با صدور قطعنامه‌ای نبود پیوند میان یهودیت با مسجد الاقصی در شورای این سازمان را به تصویب رساند و تأکید کرد این مکان مقدس صرفا متعلق به مسلمانان است.
شیمون پرز
۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۴
«شیمون پرز» رئیس و نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی که جنایاتی مانند سرکوب انتفاضه، آواره کردن صدها هزار فلسطینی و کشتار قانا را در کارنامه دارد، بعد از اغمای دو هفته‌ای بر اثر سکته مغزی، مُرد.
ممنوعیت پخش اذان در قدس و واکنش مسلمانان
اشغالگران قدس پخش اذان از مساجد را ممنوع کرده اند و در واکنش به این اقدام ضد اسلامی، مردم قدس تصمیم گرفته اند با استفاده از بلندگو در منازل خود اذان بگویند.
آتش‌ سوزی مسجد مسلمانان در فلسطین اشغالی
مسجد "الجزار" مسجد اصلی مسلمانان در شهر "عکا" واقع در فلسطین اشغالی، آتش گرفت// هنوز گزارشی درباره دلایل این آتش‌سوزی منتشر نشده است.
ریاض مالکی ، وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین،
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۹
مقام‌های فلسطینی می‌‌خواهند از دولت انگلیس به خاطر بیانیه ۱۹۱۷ بالفور که سنگ بنای تشکیل رژیم صهیونیستی در فلسطین و اشغال این سرزمین بوده، شکایت کنند.
مخالفت رژیم اسراییل با احتساب مسجد الاقصی به عنوان مرکزی اسلامی
یکی از مسئولان رژیم صهیونیستی در اظهاراتی یاوه گویانه اعلام کرد که با طرح یونسکو مبنی بر احتساب «مسجدالاقصی» به عنوان یک مرکز اسلامی مخصوص عبادت مخالف است و به آن اعتراض می کند.
پایان منع ورود شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی
پلیس اسرائیل ممنوعیت ورود شهرک‌نشینان صهیونیست به محوطه مسجدالاقصی که به دلیل درگیری‌های به وجود آمده در این مسجد وضع شده بود را همزمان با پایان ماه رمضان لغو کرد.
فرانسه «لوپن» را به جرم اظهارات ضدهولوکاست ۳۰ هزار یورو جریمه کرد
رهبر سابق حزب افراطی فرانسه به خاطر اظهارات ضدهولوکاست ۳۰ هزار یورو جریمه شده است.
نتانیاهو درتلاش برای جلوگیری از پخش اذان در مساجد فلسطین
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه پخش صدای اذان از مساجد فلسطین، مشکلاتی برای شهروندان مجاور مساجد ایجاد کرده،قصددارد قانون جدیدی را برای جلوگیری از پخش اذان دراین مساجد تصویب کند.
بی‌حرمتی صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی!
شهرک‌نشینان صهیونیست همچنان با ورود به صحن مسجدالاقصی و برپا کردن بساط بدمینتون بازی، حرمت این مسجد مقدس را می‌شکنند!
توهین بی‌سابقه به اسلام و مسلمانان در روزنامه‌های اسرائیلی
تمسخر و استهزاء دین اسلام و مسلمانان توسط تحلیلگران سیاسی اسرائیل در روزنامه‌های عبری این رژیم، به طور بی‌سابقه‌ای شدت یافته‌است.
پیش‌نویس قانون بستن مساجد فلسطین امضا شد
۱۲ عضو کنست(پارلمان) اسرائیل در تصمیمی نژادپرستانه پیش‌نویس قانون بستن مساجد فلسطین به بهانه دعوت به خشونت را امضا کردند.
خاخام هتاک به پیامبر(ص) به هلاکت رسید
۲۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۰
در عملیاتی در تل آویو دو صهیونیست به هلاکت رسیدند که یکی از آن‌ها از خاخام‌های سرشناس یهودی است که اخیرا به پیامبر(ص) اهانت کرده بود.
فراخوان سازمان‌های تندرو یهودی برای هتک حرمت مسجدالاقصی
سازمان های تندرو یهودی با صدور فراخوان هایی خواستار تعرض دسته جمعی صهیونیست ها به مسجدالاقصی در ۱۳ ماه جاری به مناسبت سال تازه عبری شدند.
سازمان‌های اسلامی یورش به مسجد الاقصی را محکوم کردند
سازمان همکاری اسلامی، سازمان آیسسکو و دولت اردن، اقدام شهرک‌نشینان تندروی صهیونیست در یورش به مسجدالاقصی و هتک حرمت این مکان مقدس را به شدت محکوم کردند.
تظاهرات نمازگزاران مسجدالاقصی در اعتراض به اهانت پیامبر اسلام
مسجد مبارک الاقصی دیروز جمعه شاهد برگزاری راهپیمایی باشکوه پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به اهانت شهرک نشینان صهیونیست به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام و ورود آنها به این مسجد تحت حمایت پلیس و عناصر گارد ویژه رژیم صهیونیستی بود.
سوء‌استفاده شرکت صهیونیستی از نماد کعبه برای تبلیغات
شرکت بستنی‌سازی «هاگن داز»، حامی مالی رژیم صهیونیستی از نماد کعبه برای تبلیغات خود سوءاستفاده کرد.